Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Duyuruldu

Hocam bende çok heyecanlanmıştım ama oyuncak gibi duruyorlar orijinalliğini iyice kaybetmiş oyun. ENB modları bile zaten daha iyi.
ne yapalım güzel kardeş bu kadar işde 😊
bir bakımdan oyunu sanki yıkamışlar Parıltılı yapıp vermişler bizelere😊🤩

Son düzenleme:
uzun yıllar önçe yıl 2007 de GTA SA criminal russia oyununu almıştım. halende bende saklıyorum. hem rockstar hemde cirminal gta yapımıdır orjinal. oyunun içinde değişlik sovetler birliğini russianın araçları silahlar görevleri oyunun arayüzü bazı görseller JC karekterde düzenllemler yapılmış. Oyun ingilizce rusca almanca fransızca. oynamak isteyenler internetde bulup oynaya bilirsiniz. version sürüm ismi 0.1 demo keçiyor. İnternetde
20211022_192952.jpg
oyunun kendisi cok nadir bulunyor.
20211022_190726.jpg
20211022_190704.jpg

uzun yıllar önçe yıl 2007 de GTA SA criminal russia oyununu almıştım. halende bende saklıyorum. hem rockstar hemde cirminal gta yapımıdır orjinal. oyunun içinde değişlik sovetler birliğini russianın araçları silahlar görevleri oyunun arayüzü bazı görseller JC karekterde düzenllemler yapılmış. Oyun ingilizce rusca almanca fransızca. oynamak isteyenler internetde bulup oynaya bilirsiniz. version sürüm ismi 0.1 demo keçiyor. İnternetdeEki Görüntüle 1195520 oyunun kendisi cok nadir bulunyor.Eki Görüntüle 1195518Eki Görüntüle 1195519
Adamlar ne varsa eklemişler kapağa 😂

Geri
Yukarı