Advertisement

Grand Theft Auto V İsdone.dll Unarc.dll Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RinneganSasuke

Femtopat
Yer
İstanbul Pendik
Arkadaşlar Merhaba Ben Crack GTA 5 İndirirken hep isdone.dll ve unarc.dll hatası alıyorum DLL'leri indirdim attım dosyaları ama yine aynı hata bundan 1,2 yıl önce DLL'yi dosyaya atınca çözülüyordu ama şimdi çözülmüyor sebebi nedir?

Zapto

Picopat
Yer
Adana
Arkadaşlar Merhaba Ben Crack GTA 5 İndirirken hep isdone.dll ve unarc.dll hatası alıyorum DLL'leri indirdim attım dosyaları ama yine aynı hata bundan 1,2 yıl önce DLL'yi dosyaya atınca çözülüyordu ama şimdi çözülmüyor sebebi nedir?
Crack ise yapabileceğimiz bir şey yok. Yardım etmek isterim de oyununuz crack olduğu için düzeltemezsiniz.

Antidepressant

Femtopat
Legal olmayan ve crack'li yazılımları kullanmanızı önermiyoruz.
Eğer sisteminizde anti-virüs yazılımları varsa onları devre dışı bırakmanız gerekebilir.
DLL dosyalarını doğru konuma attığınızdan emin olunuz.

Son düzenleme:

Kaykaysürenkedi

Centipat
Windows güvenlik duvarını, gerçek zamanlı korumayı ve antivirüs varsa kapatın.
Windows Visual dosyaları eksikse indirin.

Uorku

Centipat
Yer
İstanbul
Büyük ihtimalle FitGirl Repack indirdiniz ve bu hatayı aldınız. Buradan konu açmanız hataydı çünkü burada korsana destek yok maalesef. Bu hatanın çözümleri internette mevcut oralardan bakabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı