Grand Theft Auto V İsdone.dll Unarc.dll Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

axeln13

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba Ben Crack GTA 5 İndirirken hep isdone.dll ve unarc.dll hatası alıyorum DLL'leri indirdim attım dosyaları ama yine aynı hata bundan 1,2 yıl önce DLL'yi dosyaya atınca çözülüyordu ama şimdi çözülmüyor sebebi nedir?

Arkadaşlar Merhaba Ben Crack GTA 5 İndirirken hep isdone.dll ve unarc.dll hatası alıyorum DLL'leri indirdim attım dosyaları ama yine aynı hata bundan 1,2 yıl önce DLL'yi dosyaya atınca çözülüyordu ama şimdi çözülmüyor sebebi nedir?
Crack ise yapabileceğimiz bir şey yok. Yardım etmek isterim de oyununuz crack olduğu için düzeltemezsiniz.

Legal olmayan ve crack'li yazılımları kullanmanızı önermiyoruz.
Eğer sisteminizde anti-virüs yazılımları varsa onları devre dışı bırakmanız gerekebilir.
DLL dosyalarını doğru konuma attığınızdan emin olunuz.

Son düzenleme:
Windows güvenlik duvarını, gerçek zamanlı korumayı ve antivirüs varsa kapatın.
Windows Visual dosyaları eksikse indirin.

Legal olmayan ve Crack'li yazılımları kullanmanızı önermiyoruz.
Eğer sisteminizde Anti-Virüs yazılımları varsa onları devre dışı bırakmanız gerekebilir.
DLL dosyalarını doğru konuma attığınızdan emin olunuz.

Maalesef maddi durumumuz kötü olduğu için oyun alamıyorum

Büyük ihtimalle FitGirl Repack indirdiniz ve bu hatayı aldınız. Buradan konu açmanız hataydı çünkü burada korsana destek yok maalesef. Bu hatanın çözümleri internette mevcut oralardan bakabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı