Grand Theft Auto V: Premium Edition ödüller nasıl alınır?

Daha fazla  
Steam üzerinden Grand Theft Auto V: Premium Edition satın aldım. Premium Edition içinde criminal Enterprise starter pack mevcuttu. Online için ise bazı ödüller veriyordu. Şu an hikaye modun da oynuyorum. Yakın da arkadaşım ile Online'a gireceğiz fakat hiç GTA Online oynamadım ve başlangıç için kolaylık olsun istiyorum. Ödülleri nasıl alacağım hakkın da fikrim yok.

Para ödülü online karakteri oluşturduğunuz andan itibaren 1 hafta içerisinde otomatik olarak hesaba ekleniyor. Para ödülü hesaba eklendiğinde oyuna giriş ekranında bununla ilgili bir bildirim alacaksınız. Pakete dahil Office, Bunker gibi işletmeler de mevcut, bunları da oyun içerisinde telefonu açıp ilgili internet sekmelerinden ücretsiz olarak verilen işletmeleri ve araçları bulup alabilirsiniz.

Ödüllerin tamamı;

Para ödülü Online karakteri oluşturduğunuz andan itibaren 1 hafta içerisinde otomatik olarak hesaba ekleniyor. Para ödülü hesaba eklendiğinde oyuna giriş ekranında bununla ilgili bir bildirim alacaksınız. Pakete dahil Office, bunker gibi işletmeler de mevcut, bunları da oyun içerisinde telefonu açıp ilgili internet sekmelerinden ücretsiz olarak verilen işletmeleri ve araçları bulup alabilirsiniz.

Ödüllerin tamamı;

Girdiğim an vardı zaten. Teşekkürler size de.

Yeni konular

Geri
Yukarı