Grand Theft Auto VI Tanıtım Videosu Değil

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir an için gerçek sandım çok gerçekçi yapmışlar. :) İşin şakası gerçekten akla ilk gelen GTA oldu. O araba sürüşü, sonra hepimizin yaptığı gibi arabamız ile kaza yaptığımızda arabadan inip bir başkasını arabadan silah zoruyla indirip yolumuza devam etmemiz. Polis kovalamacası, helikopteri... Aslında bir oyun bu kadar mı gerçekçi olur.

GTA gelmiş geçmiş en iyi oyundur bu saatten sonra benim için. Dünya üzerinde olan olayları dile getiriyor adamlar. Bu kötü bir şey ama maalesef gerçek.

Aslında sokakta birini öldürmeden, hırsızlığa, polis kovalamacasına... Bütün şeyler aslında gerçek dünyamızda da oluyor.

Bir mesaj vermeye çalışmıyorum. GTA oynarken adamları öldürmeyin onlardan birisi siz olabilirsiniz diyecek halim yok. :) Ama gerçek şu ki düşündüğümüz zaman günümüz dünyası aslında şiddet içerikli başlığı altındaki oyunlardan daha acımasız.

Şu an GTA bu konuda yan içerik konumunda yer alıyor. Konuyu asıl açmamın nedeni altı yazılı cümle. Bir diğer açmamın nedeni ise videonun başlığında GTA gerçek oldu diye yazmasıydı. Aslında gerçek bir oyun oldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı