Graphite 600T Mod

Haluk Sekendiz

Kilopat
Katılım
15 Haziran 2013
Mesajlar
1.246
Beğeniler
1.028
Yer
Konya
Baktım ki Obsidian 900D incelemeye bir türlü "gelemedi", en azından elimdeki 600T ile benzerini yapabilirim diye düşündüm. Bakarsınız daha da güzel olabilir. Bugün başladım, ne zaman biteceği hakkında en ufak bir fikrim yok, işten güçten zaman kaldıkça uğraşmayı düşünüyorum. Hatta şu an kullanılacak sistem bile belli değil.


Kasa, Corsair Graphite serisinden 600T:Gereksiz parçaların ayrılmış hali:İşime yarayacak bölüm:5.25"lik yuvalar tamamen gereksiz olduğu için, küçük bir matkap operasyonu ile......yuvayı gövdeden ayırdım.

 

I

IQRI

Ziyaretçi
Ön kısmı pleksi ile kapla ve alttaki gibi üstede ön fan koy. Ya pleksinin üzerine delikler açacaksın yada fanın pervane çapı kadar kesip çift delik açıcaksın. DVD harici olacak SSD ve HDD dikine diğer kapak kısmından uygun şekilde montajlanacak. Öndeki fanlar iyi birşey olmalı ve düşük hızda dönmeli uzaktan görünümü hoş olur.
Resimlere bakarken aklıma geldi ne derece uyar bilemem örneğinide görmedim yani klasik yandan pencere gibi bunda önden olacak.
 

Oğuz26

Kilopat
Katılım
8 Ekim 2012
Mesajlar
4.748
Beğeniler
1.392
Yer
Ankara
Fotoğraflarda ürün çadırı mı kullanıyorsunuz ? Çalışmanın devamını merakla bekliyorum.
 
KS
Haluk Sekendiz

Haluk Sekendiz

Kilopat
Katılım
15 Haziran 2013
Mesajlar
1.246
Beğeniler
1.028
Yer
Konya
Ürün resimleri çektiğim, yaklaşık 5 mt. uzunluğunda, duvara monte edilmiş arka fon. Gerçi bu epey kirlendi ama yapılacak iş de zaten kirli olacak.
 Yeni konular

Yukarı