Grip olunca ne yapılmalı?

Boran55

Decapat
Daha fazla  
Şu an birçok kişide olduğu gibi mevsimsel geçişten kaynaklı hastayım. Bir an önce iyileşeyim istiyorum. Sağlık ocağına gittim ilaç vermedi mevsimsel olduğu için. Hasta olunca gözlerimi açamaz duruma geliyorum kızarıyor. Dolayısıyla okula gitmekte zorluk çekiyorum. Bir an önce iyileşmek için ne yapmalıyım?
(Kuru öksürğüm ve burun akıntım var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
1664211288992.png

Yani nasıl birşey bekliyorsun ki? Öyle hemen iyileştiren birşey yok. Dinlenmen lazım. Sıcak birşeyler iç. Tavsiyem ıhlamur olur. Terlemeye çalışın. Geçer 1-2 güne.

Bu nasıl bir sağlık ocağı yahu? Kuru öksürüğüne bile mevsimsel diyip geçmişler.
Naçizane tavsiyem; kuru öksürük için tane karabiberi ılık suda demleyip 1 tatlı kaşığı bal ilavesiyle için, iyi gelecektir. Bol bol sıvı tüketmeyi ihmal etmeyin ve sıcak duşta, duş başlığınla ensene 5 dakika boyunca tutun, akıntıya çok iyi gelecektir.

Şu an birçok kişide olduğu gibi mevsimsel geçişten kaynaklı hastayım. Bir an önce iyileşeyim istiyorum. Sağlık ocağına gittim ilaç vermedi mevsimsel olduğu için. Hasta olunca gözlerimi açamaz duruma geliyorum kızarıyor. Dolayısıyla okula gitmekte zorluk çekiyorum. Bir an önce iyileşmek için ne yapmalıyım?
(Kuru öksürğüm ve burun akıntım var.)
Rapor alıp dinlenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı