Growtopia.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası

İşletim sistemi
Windows 7
Aşağıdaki çözümü uygulayın ve onun altındaki DirectX aracını da kurun. O zaman çözülmesi gerek. Çözülürse bildirmeyi unutmayın.

Kuracağınız sürücü: Download Intel® Graphics Media Accelerator Driver for Windows 7* (exe)

Son düzenleme:
Aşağıdaki çözümü uygulayın ve onun altındaki DirectX aracını da kurun. O zaman çözülmesi gerek. Çözülürse bildirmeyi unutmayın.

Kuracağınız sürücü: Download Intel® Graphics Media Accelerator Driver for Windows* 7 64 (exe)

Hocam bu konularda çok fazla bilgim yok fakat merakımdan soruyorum growtopia DirectX ile nasıl alakalı olabiliyor hocam? Bayağı düşük sistem isteyen bir oyun.

Hocam bu konularda çok fazla bilgim yok fakat merakımdan soruyorum Growtopia DirectX ile nasıl alakalı olabiliyor hocam? Bayağı düşük sistem isteyen bir oyun.

Zaten sorun onunla alakalı değil ki. Ek yükleme diyelim biz ona. Asıl sorunu zaten verdim ki öyle çözülecek. 😉

Kuracağınız sürücü: Download Intel® Graphics Media Accelerator Driver for Windows 7* (exe)

Hocam sürücü ve DDU'yu indirdim. İşlemi yaparken güvenli modda mı olmam gerek?

Güvenli mod zorunlu değil fakat çakışmadan dolayı mavi ekran alma riskini almak istemiyorsanız direkt olarak güvenli modda yapın.

Bu arada bilgisayarın Wi-Fi bağlantısını kesin belki Windows sürücü kurar.

Güvenli mod zorunlu değil fakat çakışmadan dolayı mavi ekran alma riskini almak istemiyorsanız direkt olarak güvenli modda yapın.

Bu arada bilgisayarın Wi-Fi bağlantısını kesin belki Windows sürücü kurar.
Hocam , Sürücüyü kaldırdıktan sonra güvenli modda açıp tekrar sürücüyü kurmam gerek yanlış anlamadıysam. Herşey doğru ise işleme başlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı