Growtopia fosil çıkmıyor

NC812

Hectopat
Free93WL isimli bir parkur worldüm var. Her gün düzenli bir şekilde yeni sb atılan Worldler'de spam atıyorum ve 7-15 kişi oluyor World'de. Bunu çok uzun süredir yapmama rağmen 1 tane bile fosil çıkmadı hala. World'ün Honour'u olmasa da sürekli insan oluyor. Peki neden fosil çıkmıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam parkour çok zor ve world Ghost dolu. Ben bile ALT F4'ü koydum. Bence biraz geliştirmelisiniz. İnsanlar zor worldlerde durmazlar fazla.

Hocam parkour çok zor ve world Ghost dolu. Ben bile alt F4'ü koydum. Bence biraz geliştirmelisiniz. İnsanlar zor worldlerde durmazlar fazla.

Arkadaşım hediye etmişti worldü. Ghost'lara bir çare düşüneceğim. Yani fosil çıkmaması adam çağırma ve worldde tutma stratejisinden değil worldün kendisinden mi kaynaklı?

Arkadaşım hediye etmişti worldü. Ghost'lara bir çare düşüneceğim. Yani fosil çıkmaması adam çağırma ve worldde tutma stratejisinden değil worldün kendisinden mi kaynaklı?

Ghost'lar için Ghost-be-gone eşyasını kullanabilirsiniz. Bir tuşla bütün Ghost'ları worldden siler.
World konusuna gelirsek biraz daha sık checkpoint kullanabilirsiniz ve yavaşlatıcı şeyler kullanın worldde kalma süresini arttırır.

Ghost'lar için Ghost-be-gone eşyasını kullanabilirsiniz. Bir tuşla bütün Ghost'ları worldden siler.
World konusuna gelirsek biraz daha sık checkpoint kullanabilirsiniz ve yavaşlatıcı şeyler kullanın worldde kalma süresini arttırır.

Nereden alacağım? Kaç wl?

Düzenleme: Baktım 7 wl imiş. Buyghost worldünden birine rica edip 1 Hl'ye temziletmeyi düşünüyorum. Sadece parkuru aşmak zor olacak.

Geri
Yukarı