Grundig GNB-1455A1I3 Mac OS X El Capitan yükleyememe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

usahn2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

İki görsel var hata ile alakalı. Yosemite denedim bundan önce ama Boot0SS.Error diye bir hata aldım. Daha sonra El Capitan kurulum dosyasını indirdim ancak onda da görsellerdeki hatayı alıyorum. İçindeki tüm config dosyalarını denedim ama değişen bir şey olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Notebook ekranı yok, harici monitöre bağlı ve özellikleri de şu şekilde;
  • i3 380M işlemci.
  • 4 GB DDR3 1333 bellek.
  • 120 GB SSD.
  • Intel HD Graphics ekran kartı.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    172,7 KB · Görüntüleme: 57
  • Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    158,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci çok eski. Kurulumu yapabilsen bile iGPU'yu nasıl tanıtacaksın? Kaldı ki benim göz attığım bir sayfada o işlemcideki iGPU'yu tanıtmak, atom parçalamaktan zor. Windows veya Linux ile devam etmeni tavsiye ederim.

Bilgilendirme için teşekkürler. Birkaç forum sitesinde iGPU tanıtma işlemleri hakkında bilgiler mevcut sanırım yapılmış. Eğer kurulum yapabilirsem bu çözümleri denemek istiyorum ancak kurulum bu şekilde hata ile sonuçlanıyor daha başlamadan. Yükleme için yardımcı olursanız sevinirim.

Girdiğin SMBIOS sistemine en yakın olan SMBIOS, ona rağmen hata alıyorsun. Yedek aldıktan sonra bunu deneyebilirsin;

Masaüstü bilgisayarıma kurulum gerçekleştirdim dolayısıyla buna gerek kalmadı, teşekkürler yardımlarınız için. Konu kilitlenebilir. 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı