Grundig GNB 1562 A2 i3 BIOS güncelleme

Fubiku

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Diz üstü bilgisayarımın BIOS'unu güncellemek istiyorum. Cihaz üreticisinin müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim, güncel BIOS dosyasını istedim. Onlarda bana mail ile geri dönüş yaparak BIOS dosyasını göndermişler. Bana gönderdikleri dosya bu linktedir. 1562 A2 i3.zip

Dizüstü bilgisayarımın mevcut özellikleri;

v5RWl4.png
GR5MXZ.png

Bu da diz üstü bilgisayarımın genel özellikleri;

lj955g.png

Şunu belirtmek isterim ki forumda ve nette araştırma yaptım. Edindiğim bilgiler ile güncelleme yapmaya çalıştım ancak bir yol katedemedim. Bu yüzden BIOS'u güncelleyebilmem için yardımınıza ihtiyacım var...

USB belleğimi bootable ettim ve aşağıdaki videodaki gibi harfiyen uyguladım ancak açılışta boot sırasını USB yapmama rağmen görmeden direk Windows 10 açılıyor... Bana bu konuda lütfen yardım edin ki BIOS'umu güncelleyebileyim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu resimde bilgisayarımın BIOS ekranından;

JA6yYQ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı cihazdan bendede var. 2 sene önce Windows 8 yüklemek için BIOS update yapmıştım. Cihazı aç esc tuşuna bas, karşına boot menüsü gelecek ordan USB sürücüsü secip devam et. USB sürücüsünü seçmene rağmen Windows 10 açılıyorsa USB yi bootable yapamamışsıındır mutlaka.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı