Grundig GNB 1588 B1 Laptop Fan Sorunu

SncOne

Hectopat
Grundig marka GNB 1588 B1 i5 modelinde bir laptoba sahibim. Laptop ısınmamasına rağmen aşırı derecede yüksek bir şekilde fanını çalıştırıyor. Fanın bu şekilde çalışması sebebiyle mi emin değilim ama fan o şekilde çalıştığında laptop kullanılmayacak şekilde yavaşlıyor. Şarj aletini çıkarttığımda fan çalışmayı kesiyor bu şekilde aynı işlemi çok kısa normal bir şekilde tamamlıyorum. Eğer fanı değiştirirsem bu sorun ortadan kalkar mı? ve Fanı 0 bir şekilde temin edebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan boşuna çalışmaz. Ayrıca fan yüksek devirde olunca değil sistem yüklü ise bilgisayar yavaşlar. Antivirus deneyebilirsin. Ayrıca şu yönergeyi de öneririm.

Fan boşuna çalışmaz. Ayrıca fan yüksek devirde olunca değil sistem yüklü ise bilgisayar yavaşlar. Antivirus deneyebilirsin. Ayrıca şu yönergeyi de öneririm.
Fan boşuna çalışıyor demedim zaten. Siteye bile fanı durdurmadan giremiyorum. Ve önerileriniz teşekkürler ama o ihtimale karşı bilgisayarı tamamen sıfırladım format atıp o yüzden harddisk veya herhangi bir virüs ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı