Grundig GNB 1691 B1 i7 açılmıyor

CoalMan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
UX/UI Designer
Bilgisayarımı 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Ama şu 3-4 gündür şarjı olmasına rağmen güç tuşuna bastığımda o tuş üstündeki LED bir defa yanıp sönüyor tabi o LED yanıp sönene kadar fanlar da açılıp kapanıyor. Anlık oluyor bu olay. Bilgisayarı açmanın tek yolu en az 10 defa güç tuşuna basmak. Bunu nasıl düzeltebilirim? Şarja taktığımda da aynı durumu yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıl oluyor sorunu yaşayalı. Servise götürdüm, 20 gün bekledim en sonunda yaptık dediler, cihazı alıp eve gittim bir baktım aynı şekilde tekrar açılmıyor. Bir daha servise ver 20 gün bekle, yine yaptık dediler. Bu sefer orada cihazı açmaya çalıştım, yine açılmıyor. En sonunda artık bu cihazın üretimi yapılmıyor dendi ve toplamda 2 aylık bir süreçten sonra ücret iadesi sağladılar. Ben de üzerine biraz koyup o zamanlar Monster almıştım. İşin özeti, garantin varsa büyük ihtimalle para iadesi alırsın ama kaç yıllık cihaz, garantisi olduğunu sanmıyorum. Ücretini vererek de markanın teknik servisin yapabileceğine inanmıyorum. Belki bireysel tamir hizmeti veren teknik servislere ulaşabilirsin ama bu cihaz için çok değeceğini sanmam. Umarım söylediklerim bir işine yarar.

5 yıl oluyor sorunu yaşayalı. Servise götürdüm, 20 gün bekledim en sonunda yaptık dediler, cihazı alıp eve gittim bir baktım aynı şekilde tekrar açılmıyor. Bir daha servise ver 20 gün bekle, yine yaptık dediler. Bu sefer orada cihazı açmaya çalıştım, yine açılmıyor. En sonunda artık bu cihazın üretimi yapılmıyor dendi ve toplamda 2 aylık bir süreçten sonra ücret iadesi sağladılar. Ben de üzerine biraz koyup o zamanlar Monster almıştım. İşin özeti, garantin varsa büyük ihtimalle para iadesi alırsın ama kaç yıllık cihaz, garantisi olduğunu sanmıyorum. Ücretini vererek de markanın teknik servisin yapabileceğine inanmıyorum. Belki bireysel tamir hizmeti veren teknik servislere ulaşabilirsin ama bu cihaz için çok değeceğini sanmam. Umarım söylediklerim bir işine yarar.
Çok sağol usta. Bataryası ölü oldupundan kablosunun bir problemi olabilir mi diye düşünüyordum. Sonradan çevre bileşenleriyle alakası oldupunu anladım artık kaldıramıyor. Bilgisayarı kapatmadan önce usb ve ses sistemi herşeyi söküyorum öyle kapatıyorum bide şarj girişinide kapattıktan sonra çıkarıyorum. Kısacası bağlı kablo bırakmıyo3um öyle problem olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı