İnceleme Grundig solo uzun kullanım

Merhaba. Ürün beyaz eşyalar yanında hediye olarak verildi. Ben de bilgisayarımın kulaklığı bozulunca kullanmaya başladım ve 6 ay oldu. Size uzun kullanım deneyimlerimi aktaracağım.

Dış görünüş:
Ürün dış görünüş olarak JBL modellerine benziyor, fakat elinize aldığınızda en az JBL kadar kaliteli hissiyat veriyor. Ürün minnak ve tatlı duruyor çıkarttığı sesin aksine. Boyutu ortalama bir hikaye kitabın yarısı kadar bile değil.

grundigkrmzsolobthoparlr_572959849.jpg

19acb2df4f9f6cc25352f75e5f9e9031c407754d_grundig_solo_portable_bluetooth_two_speaker_pack_red...jpeg

Batarya ve bağlantı:
Ürünü kablosuz olarak 4 ay kullandım. Ürün bağlantı hızı oldukça hızlı 1.5sn gibi bir bağlanma hızı var. Bataryası ise kablosuz 20 saat kağıt üzerinde deneyim olarak ise yine 20 saat gidiyor yani eksiği yok. Bağlantısı ise Max 30 metreden sonra duvar girince kesiliyor.

Ses ve bass:
Ürün resimlerde de görebileceğiniz gibi bass kapağına sahip, bass oldukça iyi ve tok. Elinizle dokunduğunuzda kağan titrediğini hissedebilirsiniz. Ses kalitesi olarak ise sesi oldukça yükseğe çıkıyor ve açık alanda 7 metre gibi mesafelere kadar, kapalı alanda metre kadar yayılıyor. Ölçüler tahmini kalkıp ölçmedim.

Sağlamlık ve malzeme:
Sağlamlık konusunda çok kez 40cm yükseklikten falan düşmüştür en fazla, ama hiç sorun olmadı. Karlı havada da sorun çıkartmadı IPX5 kendisi. Alzemesi ise 8/10 çünkü çevresi plastik direk ve altındaki kaygan zemin için plastikler çok iyi değil. Ağırlığı 0.2kg
ayrıca üründen 1 tane daha alınca eşleşebiliyorlar beraber.

Teknik donanım:
Şarj Micro USB.
Stereo ses
Medya tuşları.
Bluetooth 5.0
AUX girişi.
Ürünü üstünkörü inceledim, tepki süresi vb bilgilere linkten ulaşabilirsiniz. Fiyatına göre gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı