Grundig Televizyon Değişim Süreci

Ajusshi

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
İyi akşamlar Technopat sosyal üyeleri. 12.05.2017 tarihinde TeknoSA mağazasından aldığım 40VLX8600 BP televizyonum donanımsal arıza sebebiyle parça temin edilemediğinde değişimi gerçekleşti ancak gelen model 43VLX7810 BP. Televizyonun özellikleri değişen televizyonumun özelliklerine oranla eksik. Donanımsal ve görüntü açısından farklılık var. Sadece inç farkından dolayı üstü model denildi. Müşteri hizmetlerine konuyu ilettim, şikayet kaydı oluşturuldu, geri dönüş sağlanacağı iletildi fakat merak ettiğim konu donanımsal olarak farklı model gönderildi yasal olarak doğru mu yapılan işlem? Firmaların böyle yetkileri mevcut mu? Deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirme yaparsa iyi olur.

2018-12-11 (2).png

2018-12-11 (3).png

2018-12-11 (5).png

2018-12-11 (7).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi olmayan kaynaktan bakıyorsunuz. Belki birine yazıp diğerine yazılmamıştır bu özellikler. En kaba haliyle ses çıkışı biraz güçsüz, 1-2 tane giriş çıkış portu farklı. Şahsım adına konuşursam benim için makul bir davranış ekran büyütmek.

Resmi olmayan kaynaktan bakıyorsunuz. Belki birine yazıp diğerine yazılmamıştır bu özellikler. En kaba haliyle ses çıkışı biraz güçsüz, 1-2 tane giriş çıkış portu farklı. Şahsım adına konuşursam benim için makul bir davranış ekran büyütmek.
Tavsiyen için teşekkürler görüntü kalitesi değişen televizyonuma göre kötü. Netflix yok gelen televizyon da tek tuner firmalar daha fazla kazanç sağlamak için bir çok özelliği kısıyor.

Tavsiyen için teşekkürler görüntü kalitesi değişen televizyonuma göre kötü. Netflix yok gelen televizyon da tek tuner firmalar daha fazla kazanç sağlamak için bir çok özelliği kısıyor.
Eğer bahsedilen özellikler kullandığınız özelliklerse, talepte bulunmalısınız. Bir de şeyi anlamadım. Çözünürlük aynı ama görüntü kalitesi nasıl kötü olabiliyor. Teknik özellik bulma imkanınız var mı acaba datasheet şeklinde? Belki panel üreticileri ve panel değerleri farklıdır. Eğer böyle bir durum varsa hemen iletişime geçip durumu anlatın. Ve bununla birlikte emsal fiyatlarda bir modeli araştırıp gidin ben bu modeli istiyorum diye. Gerekçeleriniz gayet makul duruyor çünkü.

iyi günler Ajusshi başına gelen aynı şey şimdi bana teklif edildi aynı modeller sen ne yaptın aldın mı teklif edilen tv yi nasıl bir yol izledin bilgilendirirsen memnun olurum.

Talep ettiğim 43VLX7730 SP getirildi üstüne düşün arkasını arayın yoksa düşük model gönderiliyor. Genel merkezi arayın durumu izah edin Grundig e şikayet yazın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı