Grup Yorum tarzı devrim müziği yapan grup veya sanatçı önerisi

Biz onlara vatan haini diyoruz. Yöneticiler lütfen terör destekçisi bu toplulukların adları sosyalde geçmesin.

Size Grup Yorum'un sarkilarindan bir söz ile cevap vereyim.

Açlığın dini olmaz
Yoksulluğun vatanı
Körolasın kahpe devran. :)

Düsünceleriniz gercekten ürkütücü, ama sizinle de sarilacagiz umarim. :)

Size Grup Yorum'un sözleri ile cevap vereyim.

Açlığın dini olmaz
Yoksulluğun vatanı
Körolasın kahpe devran. :)

Düsünceleriniz gercekten ürkütücü, ama sizinle de sarilacagiz umarim. :)

Vatan hainleri ile sarılma gibi bir geleneğimiz yok, Livaneli hariç ismi geçen grupların hepsi TERÖR destekçisidir.

Kime göre neye göre Terör destekcisi acaba? Size göre öyle ise size göre Terör destekcisidir, ama diger tarafta gercekler ve realiteler var, benim kucagim her insana acik, buyrun sarilalim. :)

Bende size Atsız'ın sözleri ile cevap vereyim.

Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun.

Geri
Yukarı