GRYPHON Z87 Mavericks uyumlu mu ?

duman410

Hectopat
Arkadaşlar aşağıdaki sistem için MAC OS-X kurulumu yeterli olur mu ? Aslında herkes gibi Windows hastalığım Recep BALTAŞ sayesinde Mac-OS X'in başarılı kurulum denemelerinden sonra iyiden iyiye MAC-OS X'e adım atmak için deneme yapmak istiyorum. Sistemimdeki ekran kartının düşük olduğunu biliyorum.

3 ay sonra onu da değiştireceğim. Öğrenmek istediğim şuan için MAC kurulumu için bu sistem ve ekran kartı sorun çıkarır mı? Mac konusunda hiçbir bilgiye sahip değilim. Sizce photoshop, after efects ve premier gibi programlarda MAC kullanmamın bir artısını Windows'a göre görür müyüm?

Ve bu Mac OS-X kurulumun içinde final-cut denilen programlar içinde mi geliyor, yoksa sonradan kuracağımız programlar mı ? Mac'e Windows'dan yeni geçmiş yada mac kullanımı ve programları hakkında güncel bilgiye sahip arkadaşlardan bu konularda önerilerini ve tavisyelerini bekliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı