GS - BJK Maci Tahminleriniz

O zaman 10 sene önceki hakem kararını da ortaya koyalım.
İyi de ben bu sezonu ilgilendiren maçlardan bahsediyorum. Eğer o maçları kazansaydı 6 puan cepteydi.

Bu hatalar sadece Galatasaray lehine yapılsa size hak veririm. Ama herkese haksızlık yapılıyor.

Hakemler zaten çöp, onda hemfikiriz.

Hakem hatalarını takımlara bağlayacaksak o zaman Galatasaray'ın da çok hakkı yendi.

Şimdi kalkıp da bu maçtan sonra hakemi satın aldılar gibi söylemleri doğru bulmuyorum.
GS'nin de hakkı yendiği oldu ama 1 maçta bu kadar alenen doğranmadı. Hakkı yenmiş olabilir ama böyle derbilerde kıyak geçme hakkı vermez.
Ne yani sezon başında Beşiktaş sezon sonunda kesin Galatasaray deplasmanında yenilir diye mi fikstür yapıyorlar ?
Biliyorum şaka gibi geliyor ama neredeyse bu düşünceyle yapıyorlar. 3 değil 5 değil tam 7 sezondur devam ediyor, adeta kopyala/yapıştır yöntemiyle fikstür hazırlıyorlar.

GS'nin hakemi satın alma gibi ihtiyacı yok çünkü MHK olsun TFF olsun her alanda adamı var tek talimata bakıyor GS'de işler zora girdiyse yöneticilerin çıkıp konuşması yetiyor. Daha birkaç ay önce Namoğlu denen GS holiganı, ödül ve ceza yöntemiyle yönetiyordu.

Hakem bahane. Rezil futbol. Iki takım adına da. En azından Gs yenmeye çıkmış. Şenol Güneş ne diye geldi onu anlamadım. Olan Japonlara oldu. Sen şu maç için kalk gel. Gözümden düştü bu Japonlar. Akilli adam derdim bunlar değilmiş.

Hakem bahane. Rezil futbol. Iki takım adına da. En azından Gs yenmeye çıkmış. Şenol Güneş ne diye geldi onu anlamadım. Olan Japonlara oldu. Sen şu maç için kalk gel. Gözümden düştü bu Japonlar. Akilli adam derdim bunlar değilmiş.
Süper Lig'de maç izliyorsun, Premier Lig'de değil. O yüzden çok bir şey bekleme derim. Hele şu sıralar peh yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı