GS - BJK Maci Tahminleriniz

İlk golü vermedi diyelim Beşiktaş kazanabilecek miydi ? Verilmeyen golleri,penaltıları yok %100 diyebileceğimiz gol pozisyonuna da girmediler dua etsinler 3-4 olmadı Diagne ve Onyekuru çok kaçırdı.

6 maçtır yaran Beşiktaş'ı Gs yenemez diye yemek ısmarlama iddaasına girdim ama Beşiktaş'ın düşmanı Şenol ve oynatacaklarını tahmin edemedim. Adriano var ama Caner çöp oynuyor, Quaresma var oda çöp ama ondan beter olan Lens oynuyor, Mirin çöpü yerine Roco'ya şans verilseydi üzülmezdik, Dorukhan ve Atiba orta sahada boş boş geziyor ama Kagawa yedekte böyle bir şey yok. Allah bunları bildiği gibi yapsın, kaleye şutumuz yok.

6 maçtır yaran Beşiktaş'ı Gs yenemez diye yemek ısmarlama iddaasına girdim ama Beşiktaş'ın düşmanı Şenol ve oynatacaklarını tahmin edemedim. Adriano var ama Caner çöp oynuyor, Quaresma var oda çöp ama ondan beter olan Lens oynuyor, Mirin çöpü yerine Roco'ya şans verilseydi üzülmezdik, Dorukhan ve Atiba orta sahada boş boş geziyor ama Kagawa yedekte böyle bir şey yok. Allah bunları bildiği gibi yapsın, kaleye şutumuz yok.
6 maçtır yaran diyorsun ama 2 maçı son dakika Burak ın attığı serbest vuruşlar ile yendiniz Beşiktaş buralara gelene kadar çok zorlandı 51 bin önünde de puan almak çok zor.

Geçen yıl da, yanlış hatırlamıyorsam yılın tam bu zamanlarında, yine bu maç kadar kritik bir maçta, yine Galatasaray'ın evinde, yine 2-0 yenilmiştik. Anlaşılan Şenol Hoca, geçen yıldan hiçbir ders çıkarmamış. Neden böyle bir kadroyla saha çıktı, aklım almıyor.

6 maçtır yaran diyorsun ama 2 maçı son dakika Burak ın attığı serbest vuruşlar ile yendiniz Beşiktaş buralara gelene kadar çok zorlandı 51 bin önünde de puan almak çok zor.
Ben Beşiktaş yener demedim ama yenilmez dedim hadi yenildi eyvallah ama gol atamamak ve pozisyona girememek nedir arkadaş.

Olaya "BJK İlk golü yemeseydi yenebilecek miydi ki? GS iyi oynadı." olarak bakmak yanlış.

Öncelikle Beşiktaş'ın Başakşehir dahil rakiplerini yenerek iyi bir seri yakalayarak, tam kadro geldiğini hatırlayalım. Yani BJK "olağandışı" durum olmadıkça puan kaybetmesinin mümkünatı yoktu.

- Apaçık ofsayt olan GS'nin golünü "Ofsayt mı?" diye 2 DK incelendi.
- Caner'e değmeyen topla taç kullanıp gol atıldı, o kadar itirazlara rağmen "Taç'ta VAR'a gidilmez" diye diretildi.
- İlk yarıda tam 5 sarı kart çıkartılarak sindirilmeye çalışıldı vs..

Böyle muamele gören hangi takım olursa olsun mental olarak biterdi, şahsen 11'e 11 maç olmadı.

Yani BJK "olağandışı" durum olmadıkça puan kaybetmesinin mümkünatı yoktu.
Şaka ise komik değilse daha da komik Beşiktaşın doğru dürüst pozisyonu yok hala hakem diyorsunuz eğer Beşiktaş puan kaybetme olasılığı olmayan bir kulüp olsa Galatasaray a golden önce 50 metre top sürdürüp paslaşarak gol attırmazdı Beşiktaş mental açıdan çökmüştü Galatasaray a hiç bir şekilde rakip olamazdı çok merak ediyorum Onyekuru ve Diagne golleri kaçırmasaydı ne diyecektiniz.

Şaka ise komik değilse daha da komik Beşiktaşın doğru dürüst pozisyonu yok hala hakem diyorsunuz eğer Beşiktaş puan kaybetme olasılığı olmayan bir kulüp olsa Galatasaray a golden önce 50 metre top sürdürüp paslaşarak gol attırmazdı Beşiktaş mental açıdan çökmüştü Galatasaray a hiç bir şekilde rakip olamazdı çok merak ediyorum Onyekuru ve Diagne golleri kaçırmasaydı ne diyecektiniz.

Ona bakarsak GS geçen hafta doğru dürüst pozisyonu yoktu, son maçlarda iyi görüntü vermiyordu şimdi aslan kesildi. Yersen. Hafta içi GS başkanının söylemlerinin meyvesini aldığı maç oldu.

Zaten bu akşamdan umudum yoktu, fikstüründen hakemine kadar şaibe yapılan ligde oynuyoruz. 7 senedir Beşiktaş, Galatasaray deplasmanlarını ikinci devrede oynuyor bunun tesadüf olduğunu kimse inandıramaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı