GS forması Aras Kargo ile kaç günde geliyor?

E-posta SMS hepsine baktım bir şey yok.
Dağıtıma çıkarsa size böyle bir SMS gelir bende Aras Kargo mesajı olmadığı için Hepsijet üzerinden örnek verdim. 2 gün içinde kesin gelir.(İstanbul'da olduğunuz için)

Dosya Ekleri

• IMG_20230525_202639.jpg
    IMG_20230525_202639.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 12
Dağıtıma çıkarsa size böyle bir SMS gelir bende Aras Kargo mesajı olmadığı için HepsiJet üzerinden örnek verdim. 2 gün içinde kesin gelir.(İstanbul'da olduğunuz için)

Şu ana kadar gelirdi bence 2 gün oldu. Bakalım belki gelir.

Bugünde gelmedi ne oldu la bu formaya.

Son düzenleme:
Cumartesi ve Pazar gelmez anca Pazartesi gelir fakat seçimden dolayı gelmeme durumu olursa en kötü Salı günü gelir. Salı günü gelmezse müşteri hizmetleri ile konuş

Salı kargoya verildi pazartesiye kadar beklerim yoksa ararim. Bir de iade var ohooo bu aras neymiş böyle. Cumartesi calisimiyolar mi? Ben çalışıyor diye biliyorum.

Salı kargoya verildi pazartesiye kadar beklerim yoksa ararim. Bir de iade var ohooo bu aras neymiş böyle. Cumartesi calisimiyolar mi? Ben çalışıyor diye biliyorum.
Aras Kargo biraz problemli. Benim siparişler geldiği sıra ben okulda oluyorum zile basmak yerine arabada beni arıyorlar açmazsam gidiyorlar. Cumartesi işleri düşerse bırakırlar.

Aras Kargo biraz problemli. Benim siparişler geldiği sıra ben okulda oluyorum zile basmak yerine arabada beni arıyorlar açmazsam gidiyorlar. Cumartesi işleri düşerse bırakırlar.

Desteğe yazdım daha kargoya verilmemiş fatura çıktığı için öyle yazılıyormus şaka gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı