GSM iletişim iPhone 11 ön cam değişiminde güvenilir mi?

ervy

Hectopat
iPhone 11 telefonumun ön cam ı kırıldı ekran kısmında bir sıkıntı yok. Troy yetkili servisine götürdüğümde ise benden 3819 TL istediler benim için fazla bir miktar açıkçası. GSM iletişim e baktım ve ön cam 600 TL yazıyordu hiç güvenilir gelmedi bir de FPPRO denilen çoğu kişinin beğendiği güvenilirdir dediği yetkili servis in sitesine baktığımda ise 1600 TL bir ücreti var güvenilir mi bilmiyorum. Orijinal takarlar mı veya yaptırırsam ön camını herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım yoksa illa troy a götürüp yaptırmam mı lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı yerlerde sadece ön cam değişiyor, bazısında hem ekran hem de cam değişiyor. Sadece ön cam değişimi ancak özel makineler ve deneyimli teknikerler ile yapılabiliyor. Ucuza geliyor ama her teknik serviste bahsettiğim makineler yok. Bu yüzden tam ekran değişimi yapabiliyorlar sadece. Size düşük fiyat verilen yerlerde ön cam değişimi yaptıkları için daha ucuza geliyor olabilir. Arayıp kapsamı sormak lazım.

GSM iletişim güvenilir bir servistir YouTube üzerinden ve Google üzerinden müşteri geri dönüşlerin takip edebilirsiniz ancak cam değişimi her zaman sağlıklı olmaz.

Yetkili servis yapmazsa face id bozulacak diye biliyorum.

GSM iletişimden Nokia 6 ekranı taktırdım iki kere aramasam hala bekleteceklerdi, geldiğinde ekran rezil şekilde yapıştırılmıştı, kenarlardan B7000 taşmıştı. Orta tuş yamuktu. Taktıkları ekran da yan sanayiydi en ufak çarpmada kırılıverdi. Ben şahsen önermiyorum.

FPPRO bende çok duydum instagramdan takip ettiğime göre en kötü orijinal ama başka cihazdan çıkma parça takıyorlar. Daha yan sanayi taktıkları görmedim ki yetenek olarak çok üst seviye bir servis kendileri. Teknikerleri baya yetenekli.

Fppro bende çok duydum Instagram'dan takip ettiğime göre en kötü orijinal ama başka cihazdan çıkma parça takıyorlar. Daha yan sanayi taktıkları görmedim ki yetenek olarak çok üst seviye bir servis kendileri. Teknikerleri bayağı yetenekli.

Teşekkür ederim yorumunuz için kendimde birkaç araştırma yaptım ve fppronun bayağı övgü aldığını gördüm dediğiniz gibi orijinal başka cihazdan çıkma parça takıyolarmış en kısa zamanda kendileriyle iletişime geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı