GT 1030 720p'de yüksek oyunları yüksek FPS'de oynatır mı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nerede yaşıyorsunuz?
Bulamadım maalesef ikinci el. Yardımcı olur musunuz ?
Pazarlıkla 970 bile belki alabilirsiniz.
Bir sürü ilan var zaten sarı ve kırmızı sitede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Nerede yaşıyorsunuz?

Çok saolun.

1200'den fazla yok.

1200'e güzel kart bulmanız zor 2. ele yönelmeniz lazım

Bunlara bakabilirsiniz alacaksanız sakın test yapmadan almayın elinizde patlar paranız boşa gider

Nerede yaşıyorsunuz?

Bir sürü ilan var zaten sarı ve kırmızı sitede.
GTX 970'e Intel Xeon x3450 tercih etsem sıkıntı olur mu ?

Overclock ile besler diye düşünüyorum.
Peki önerebileceğiniz maks 500 TL işlemci var mı ? RX 550 ya da GT 1030'dan yana kullanacağım tercihimi ya da bu kartlara oranla fiyat+performans olarak daha iyi bir öneriniz varsa ona da kulak asabilirim. GTX 970 ve onun bandında olan kartlar hayal gözüküyor çünkü.

Peki önerebileceğiniz maks 500 TL işlemci var mı ? RX 550 ya da GT 1030'dan yana kullanacağım tercihimi ya da bu kartlara oranla fiyat+performans olarak daha iyi bir öneriniz varsa ona da kulak asabilirim. GTX 970 ve onun bandında olan kartlar hayal gözüküyor çünkü.
Darboğaz olmaz 970'den 1030'a düşmeyin.

Darboğaz olmaz 970'den 1030'a düşmeyin.
Onu anladım fakat güvenemedim sahibinden satıcısına. Nasıl güveneceğimi bilemiyorum. Araştırıyorum bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı