Çözüldü GT 1030 Battlefield 1 Takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sssssa

Decapat
Arkadaşlar ben dün BF1 aldım oynuyordum hiçbir sıkıntı yoktu. Kardeşim herhalde bir şey yapmış bilmiyorum soruyorum yok diyor. FPS sabit hiç ani düşüş olmuyor, Pingimi de 78 gösteriyor ama takılmalar yaşıyorum, lobide bile oluyor bu, lütfen yardımcı olun. Takılmalar olurken FPS kesinlikle düşmüyor.
  • i3 3220
  • 8GB RAM
  • GT 1030

Arkadaşlar ben dün BF1 aldım oynuyordum hiçbir sıkıntı yoktu. Kardeşim herhalde bir şey yapmış bilmiyorum soruyorum yok diyor. FPS sabit hiç ani düşüş olmuyor, Pingimi de 78 gösteriyor ama takılmalar yaşıyorum, lobide bile oluyor bu, lütfen yardımcı olun. Takılmalar olurken FPS kesinlikle düşmüyor.
  • i3 3220
  • 8GB RAM
  • GT 1030

i3 ve GT 1030 ile takılma yaşaman normal dostum. Keza 8GB ramle de öyle. Sen oynadığında SP mi oynuyordun MP mi? MP ise kaç kişilik serverdı?

Arkadaşlar bir soluklanın hele :) Yaşadığı problem oyunun DX bugından da olabilir, işlemciden de, ramden de... Hemen format demişsiniz, bu yanlış bir yaklaşım. Arkadaş oyunu alalı 1 gün olmuş. Oyunu SP'de mi oynamış MP'de mi, kaç kişilik serverda oynamış v.s. bu bilgileri bilmemiz gerekiyor.

Kaldı ki i3 3220, BF1 MP için yetersiz bir işlemci.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı