GT 1030 i5 7200U sistem Valorant orta ve yüksek ayarlarda kaç FPS verir?

Böyle bir sistemin mümkünatı yok. eGPU ile mi kullanacaksınız? Bazı laptoplarda ezbere eGPU takılmıyor maalesef BIOS'ta whitelist varsa Wi-Fi kartı yerine ekran kartı takamazsınız. Sorunuza gelecek olursak 60 civarı oynatır diye tahmin ediyorum. (1080p düşük ayarlarda, tahminim)

YouTube üzerinden FPS testlerine bakabilirsiniz.

Bakabilirim ama sadece eski sürümler olduğu için şimdi vereceği FPS'i göremiyorum.
Böyle bir sistemin mümkünatı yok. eGPU ile mi kullanacaksınız? Bazı laptoplarda ezbere eGPU takılmıyor maalesef BIOS'ta whitelist varsa Wi-Fi kartı yerine ekran kartı takamazsınız. Sorunuza gelecek olursak 60 civarı oynatır diye tahmin ediyorum. (1080p düşük ayarlarda, tahminim)

Ben Power Supply ile bağlayacağım laptopa.

Bakabilirim ama sadece eski sürümler olduğu için şimdi vereceği FPS'i göremiyorum.

Ben Power Supply ile bağlayacağım laptopa.

Tam olarak nasıl bağlayacağınızı yazar mısınız? Low profile bir 1030 tercih ederseniz güç kaynağına gerek kalmayacaktır, zira az güç tüketir.

Tam laptop marka modeliniz nedir? Kafanıza göre eGPU takamazsınız, BIOS'unuzda whitelist olabilir ve bu da Wi-Fi soketinden ekran kartı takmanızı engeller, kaldırılması gerekir.

Geri
Yukarı