GT 1030 için 3500 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
3.500

Gyegejwu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben GT 1030 bir kart alacağım ve i5 bir kasa. Ben kasayı ve ekran kartını farklı alacağım, yani ekran kartı olmayan bir ofis kasasına GT 1030 takıcağım ama şüphem şu: Sizce ekran kartı sığar mı kasaya, bunu nasıl anlayabilirim? Düşündüğüm sistem linkleri.

Bütçem 3500 TL.
Monitör olarak da bunu düşündüm.

Son olarak bir sorum daha var. Ben bu kasaya gelecekte RTX 2060S takabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, ben GT 1030 bir kart alacağım ve i5 bir kasa. Ben kasayı ve ekran kartını farklı alacağım, yani ekran kartı olmayan bir ofis kasasına GT 1030 takıcağım ama şüphem şu: Sizce ekran kartı sığar mı kasaya, bunu nasıl anlayabilirim? Düşündüğüm sistem linkleri.

Bütçem 3500 TL.
Monitör olarak da bunu düşündüm.

Son olarak bir sorum daha var. Ben bu kasaya gelecekte RTX 2060S takabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum :)
Almadıysanız sakın almayın. O bütçeye Ryzen APU toplayın.

Ryzen APU nedir peki.
Ryzen APU'lar işlemcidir ancak dahili grafik kartı da güçlüdür, 1030'dan çok farkı yok performans olarak, işlemci olarak da güçlülerdir. Şimdi fiyata da baktım, siz sanırsam monitör dahil 3500'e toplamak istiyorsunuz. Bence biraz daha biriktirip NEO 3 APU | Game Garaj bu sisteme 2X8 16GB RAM alırsanız fiyat 3166tl oluyor. Dediğim gibi Monitör için biraz bütçeyi genişletmeniz lazım.
Peki Ryzen APU Minecraft, Zula veya PUBG Mobile'yi oynatır mı rahat.
Oynatır.

Bu arada üstteki sistemi almayın dememin sebebi, o sistemlerdeki işlemciler I5 olsa bile I5 650, yani ilk nesil I5 işlemci. Çok eski bir işlemci. Şuanki I5 güncel işlemciler 11. nesil. Yani I5 dediği işlemci bu yıl çıkmış bir i3 işlemciden kat kat daha kötü performans veriyor.

Son düzenleme:
Ryzen APU'lar işlemcidir ancak dahili grafik kartı da güçlüdür, 1030'dan çok farkı yok performans olarak, işlemci olarak da güçlülerdir. Şimdi fiyata da baktım, siz sanırsam monitör dahil 3500'e toplamak istiyorsunuz. Bence biraz daha biriktirip NEO 3 APU | Game Garaj bu sisteme 2x8 16 GB RAM alırsanız fiyat 3166TL oluyor. Dediğim gibi monitör için biraz bütçeyi genişletmeniz lazım.

Oynatır.

Teşekkürler fakat bu site güvenli midir?

Teşekkürler fakat bu site güvenli midir?
Güvenlidir, güvenmiyorsanız isterseniz diğer bilgisayar sitelerine de (sinerji, itopya gibi) bakabilirsiniz fiyat olarak çok fark olmaz.
Uygun ancak PowerBoost kasa, Cbox monitör(üstelik 1080p bile değil, 900p), 1x8 RAM az kalıyor bence. Sonuçta APU bu, 2x8 almak %30 gibi bir performans artışı sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı