GT 1030 sistemde ekrana görüntü gelmiyor

AlPeReNkra

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün aldığım GT 1030 ekran kartı elime geçti. Ben de taktım PC'ye çalıştırdım bilgisayarı. Bilgisayar sorunsuz bir şekilde açıldı ama ekrana görüntü gelmiyor. Monitörü açıyorum ama işaret yok uykuya geçiyor yazısı geliyor. Monitörüm Fujitsu L22T2 LED. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bugün aldığım GT 1030 ekran kartı elime geçti. Ben de taktım PC'ye çalıştırdım bilgisayarı. Bilgisayar sorunsuz bir şekilde açıldı ama ekrana görüntü gelmiyor. Monitörü açıyorum ama işaret yok uykuya geçiyor yazısı geliyor. Monitörüm Fujitsu L22T2 LED. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam ekran kartını öncelikle çıkarın ve işlemciye entegre olan ekran birimiyle çalıştırın bilgisayarı. Açıldıktan sonra gerekli driverleri kurup tekrar deneyin.

Hocam ekran kartını öncelikle çıkarın ve işlemciye entegre olan ekran birimiyle çalıştırın bilgisayarı. Açıldıktan sonra gerekli driverleri kurup tekrar deneyin.
Ekran birimi derken eski ekran kartımı mı takayim?

Ekran birimi derken eski ekran kartımı mı takayim?
Bu arada monitorumun hdmi kablosu yoktu monitorden cikan kabloyu ekran kartina degil anakarta taktim ondan olabilir mi?

Evet ondan olabilir. Monitörden çıkan kabloyu ekran kartının HDMI girişine tak hocam
Nasıl takabilirim girmiyor delik küçük kablo büyük vidali bir şey.

Nasıl takabilirim girmiyor delik küçük kablo büyük vidali bir şey.
Vga var monitörde sanırım hdmi a dönüştürme kablosu mu almam lazım illa çünkü ekran kartında vga yeri yok hdmi var?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı