GT 1030 sisteme Ventura kurulur mu?

konfessink

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Metal İşleri - Kaynakçılık
RAM
8GB
Ekran kartı
GT1030
Anakart
ASUS A320M-K
İşlemci
Ryzen 5 1400
Hocam, 1 yıl önce falan sistemime High Sierra kurmuştum sıkıntısız kullanıyordum. Şimdi son sürüm macOS kurmak istiyorum ama ekran kartı uyumsuz gibi bir şeyler denilmişti. Şimdi desteği geldi mi? Ekran kartını tanıtabilir miyim?

@e.n.e.s hocam, sizin konunuzu gördümde GT1030 destekliyor sanırım. Kurmamda yardım edebilir misiniz?

Yama ile kullanabilirsiniz hocam, aşağıdan Ventura imajını indirip yazdırın, işlem bitince makaledeki EFI'den uygun config dosyasını EFI'den bulup EFI\OC klasörüne atıp adını config.plist olarak değiştirin. Sonra aşağıdaki rehberdeki işlemleri config dosyanıza uygulayıp Ventura'yı kurun, kurduktan sonra da rehberdekileri takip edip OCLP yamasını uygulayın.

Yama ile kullanabilirsiniz hocam, aşağıdan Ventura imajını indirip yazdırın, işlem bitince makaledeki EFI'den uygun config dosyasını EFI'den bulup EFI\OC klasörüne atıp adını config.plist olarak değiştirin. Sonra aşağıdaki rehberdeki işlemleri config dosyanıza uygulayıp Ventura'yı kurun, kurduktan sonra da rehberdekileri takip edip OCLP yamasını uygulayın.
Hocam, kurulum sırasında ekran kartını kapatıyor muyuz? Öyleyse kuramam, işlemcide GPU yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı