GT 1030 ve i5-3570 Sistemde Dying Light kasıyor

High ayarlarda 900p 40FPS veriyor adamda.7.nesil işlemci ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel performans almış.

Sistem gereksinimleri minimum 50 FPS üzerinden değerlendiriliyor. Ki GT1030 her türlü rahatlıkla açardı oyunu. Kötü bir ekran kartı değil.

Dostum orta ayarlarda gayet rahat oynuyordum ama dün kuzenimle Online girdim ve oyun kafayı yedi ve benim çözünürlüğüm 1366x768 en sonunda gittim ayarları Full düşüğe aldım ve 1024x768 yaptım ama sorunu çözmedi.

High ayarlarda 900p 40FPS veriyor adamda.7.nesil işlemci ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Dostum orta ayarlarda gayet rahat oynuyordum ama dün kuzenimle Online girdim ve oyun kafayı yedi ve benim çözünürlüğüm 1366x768 en sonunda gittim ayarları Full düşüğe aldım ve 1024x768 yaptım ama sorunu çözmedi.

Başka oyunlarda kasma yapmıyorsa(ağır oyunlar)muhtemelen oyunla alakalı bir sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı