GT 1030 ve R5 2600 Sistemde The Forest 20 FPS Veriyor

MaxCaulfield

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşımda GT 1030 ekran kartı ve Ryzen 5 2600 işlemci var ve ek olarakta 16 GB RAM. Sistemi oyunun sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılamasına rağmen en düşük ayarlarda 20-30 FPS alıyor. Bu sorunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşımda GT 1030 ekran kartı ve Ryzen 5 2600 işlemci var ve ek olarak da 16 GB RAM. Sistemi oyunun sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılamasına rağmen en düşük ayarlarda 20-30 FPS alıyor. Bu sorunun çözümü var mı?

Hocam MSI Afterburner'dan darboğaz oluyor mu diye kontrol edin benim bilgisayarım Valorant'ta düşük ayarlarda 7 FPS veriyor Ultra ayarlara alınca 30-40 arası FPS veriyor.

O oyunda bende düşük alıyorum aynı kart ile. V-Sync açıksa biraz o kıracak ama bu kart ile özellikle mağaralarda FPS droplar normal yani. 1280x720 orta ayarlarda 40-43 görüyorum. Konsoldan bir komut ile bütün ağaçları yok ettiğimde bir artış oluyor.

O oyunda bende düşük alıyorum aynı kart ile. V-Sync açıksa biraz o kıracak ama bu kart ile özellikle mağaralarda FPS droplar normal yani. 1280x720 orta ayarlarda 40-43 görüyorum. Konsoldan bir komut ile bütün ağaçları yok ettiğimde bir artış oluyor.
her yerde 20fps civarlarında alıyor

Geri
Yukarı