GT 1030 VGA ile 1360x768 gözükmüyor

berkeryildirim35

Femtopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selamlar. Bugün GT 1030 ekran kartı satın aldım. Bilgisayarıma bağladım gerekli driverlarını kurdum fakat monitörüme uygun çözünürlük göstermiyor kart. TV'ye bağlayıp HDMI ile denedim sorunsuz ona uygun çözünürlükle açtı fakat VGA olarak çözünürlük gelmiyor. Monitörümün desteklediği çözünürlük 1360x768 fakat bu VGA ile çıkmıyor. Bir sürü kart kullandım ilk defa böyle bir şey yaşadım. Sizce bir yolu var mı?

resim_2021-06-07_155507.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bu kadar agresif olmana gerek yok dostum. Arkadaş belli ki bu kartın orijinalinde VGA girişi olduğunu bilmiyordu, sen de yok dediğinde o da link atarak durumu izah etmiş.
Bu şekilde triplere girmen de komiğime gitti ve güldüm. Beni etiketleyip olayı bilmeden çöpbox tayfasına dahil etmen de ayrı bir garip.🙂

Bu kadar agresif olmana gerek yok dostum. Arkadaş belli ki bu kartın orijinalinde VGA girişi olduğunu bilmiyordu, sen de yok dediğinde o da link atarak durumu izah etmiş.
Bu şekilde triplere girmen de komiğime gitti ve güldüm. Beni etiketleyip olayı bilmeden çöpbox tayfasına dahil etmen de ayrı bir garip.🙂
Bir bildiğimiz var da yok diyoruz. Link atarak üstelemesi daha komik bir olay. 800 TL verdiği için dolandırılmış olduğuna kendi de inanmak istemiyor. VGA versiyonu yok dememe rağmen hala üsteleyip, Çin'den 2. el parça alıp üzerine logo basan "şirketin" linkini atıyor. Madem bu kadar çok biliyor, burada bizden yardım istemesinin bir anlamı yok. Ayrıca sizin neden kahkaha attığınız bilmediğim için aynı kefeye koydum, konu sahibi ile aynı bilgi düzeyine sahip değilseniz kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı