GT 1030 vs RX 550

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öncelikle darboğaz yok ama GPU çok sıcak hemen GPU'nun termal macununu yenile ayrıca gerekirse yeni kasa al sıcaklık sınırı 75-80 olmalı Max.
Gel gelelim FPS değerleri normal hocam o işlemci ve o ekran kartıyla alabileceğin FPS budur zaten GPU'yu soğutabilirsen 5 FPS falan fark edebilir.
yeni kasa şuanda alamam o baya bekliycek gibi ekran kartının macununu yenilemek tek çare

Hocam macun olarak boş markalar bir işe yaramaz Artics MX4 öneririm.
ben zaten gt 1030 u letgo dan aldım alırken çok da bi büyük performans beklemiyordum farkındaydım galiba bu sıcaklık değerine en son ben bu ekran kartına overclock yapma denemesinden sonra böyle oldu yapamadım galiba da bu ekran kartına overclock yapmamalıydım sanırım olsun hata yapa yapa öğreniyoruz.
Hocam macun olarak boş markalar bir işe yaramaz Artics MX4 öneririm.
ayrıca teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
Hocam PC yanıyor 1, FPS normal 2.
pcnin yanması gayet doğal güç kaynağı düşük yeterli fan gücünü veremiyor

Ben zaten GT 1030'u Letgo'dan aldım alırken çok da bir büyük performans beklemiyordum farkındaydım galiba bu sıcaklık değerine en son ben bu ekran kartına overclock yapma denemesinden sonra böyle oldu yapamadım galiba da bu ekran kartına overclock yapmamalıydım sanırım olsun hata yapa yapa öğreniyoruz.

Ayrıca teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Hocam stok soğutucu ile overclock yapılmaz zaten ama kart olarak overclock yapabilirsin sorun yok ama dediğim gibi daha serin bir kasa ve soğutuculara ihtiyacın var ondan sonra istediğin gibi overclock yap FPS bayağı artar bir de sana tavsiyem ekran kartına undervolt yap sıcaklığını düşürür.

Geri
Yukarı