GT 1630 çıkacak mı?

Bence pek gülünecek bir durum değil. Buraya güvendiği için ve emin olmak için sormuş. Gülünecek kısım ise GTX serisine yeni bir kart eklenmesi.
Bende o yüzden sordum aslında hiçbir site umurumda değil can sıkıntısına giriyorum zaten öylesine sorayım dedim.

Technopat böyle bir forum: Adamın sistemi i3 2120-GT 630'lu sistemdir, "1500-2000TL ikinci el günlük kullanım için sistem önerisi" diye konu açarsınız. Akabinde hemen adam şunu yazar "Bütçeyi 4K yapın, o paraya sistem dizilmez." (Gülme mevzusu için anlattım.)

Not: Yanlış anlaşılmasın forumu seviyorum bazı kişilere has bir durum bu.

Çip krizi bitse, AMD de daha iyi sıkıştırırsa GT 1610 gibi kartlar da görebiliriz Arap yağı bol bulursa misali. 2 nesildir giriş kartlar 50 serisi, mobildeki MX'i saymazsak.

Technopat böyle bir forum: Adamın sistemi i3 2120-GT 630'lu sistemdir, "1500-2000TL ikinci el günlük kullanım için sistem önerisi" diye konu açarsınız.

Keşke öyle açsalar genelde soru şu şekilde işliyor, "Valorant, Getabeş kaç FPS alırım? 2000 TL bütçe var ekran kartı önerin".

Keşke öyle açsalar genelde soru şu şekilde işliyor, "Valorant, Getabeş kaç FPS alırım? 2000 TL bütçe var ekran kartı önerin".
Valla hocam dediğiniz gibi ama benim dediğim daha çok konu açan insana sürekli bütçe artışı yaptırmaya çalışan kişiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı