GT 210 sistemi LoL için yükseltme

Bütçe
500

Duraliyldz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ölü bir bilgisayara sahibim. Dusuk ayarda LoL oynatmasi için ne eklemem gerekiyor? Bu PC konularına pek hakim degilim. Yardim ederseniz cok sevinirim.
Özellikler:
  • DDR2,
  • Foxconn anakart,
  • 2 GB RAM,
  • Intel Pentium,
  • GT 210 ekran karti.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.işlemciniz ne bilmiyorum fakat 4 çekirdekli bir işlemci takılabilir.
2.eğer tek slot 2 GB RAM'iniz varsa yanına bir iki daha alın yoksa iki tane almak zorunda kalacaksınız maalesef.
3. isteğe bağlı ikinci el bir R7 240 alınabilir ama internetteki videolarda GT210 halen LoL'de iş görüyor(40FPS civarında)
4. bu da isteğe bağlı SSD alınabilir sonuçta eski bilgisayar sizi deli etmemesi için iyi bir seçenek olur zaten ona yüklenecek oyunlar belli başlı olduğu için 120GB bile işinizi görür.

2 slot 2 adet 1 GB RAM mevcut 120 GB SSD taktim oyunda pek faydasını göremedim 4 GB RAM'e geçiş yapsam oyun performansını etkiler mi? vakit ayırdıgınız için teşekkür ederim.

Bilgisayarda LoL dısında pek bir şey yapmıyorum yeni bir sistem kurmak müsriflik olur zaten o kadar PC kullanan birisi değilim şu pandemi döneninde boş boş durmak istemiyorum teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

İkinci elden temiz HD 6570 - HD 5770 - HD 6770 - GT730 - R7 240 bulabilirsiniz. İşlemci olarak da Q8400 - Q9300 alın en az. 2*2GB DDR2 800MHz RAM alırsanız en azından sizi idare edebilecek kıvama gelir sistem.

Geri
Yukarı