GT 220 Nvidia ekran kartı çalışmayı durdurdu hatası

te o ka

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben GeForce GT 220 ekran kartı kullanıyorum ve Mart ayından beri de Windows 10 Pro 64 Bit kullanıcısıyım Mart ayının sonralarındayken gene bu hatayı almıştım. Nvidia 341.95 çalışmayı durdurdu ve kurtardı tarzı bir uyarı geliyordu. Ekran 5-10 saniyeliğine siyah oluyordu o süre zarfında meğerse benim ekran kartı eski sürümmüş tam da o ay yeni sürüm çıkmış kaldırıp temiz kurulum vs. yapmıştım düzelmemişti bu sorun 1 ay kadar sürmüştü 1 ay sonra kendiliğinden düzelmişti o sıralar üniversiteye hazırlandığım için işime de geliyordu benim o hata oyun felan oynamıyordum hatadan dolayı.

Yaklaşık 2-3 hafta önce format attırdım herşey normaldi son 2 gündür gene aynı hatayı almaya başladım ve ne tesadüf ki tekrar güncelleme gelmiş bu ay 341.96 diye nette bu sefer detaylı araştırdım bu sorunu.

Driver booster ve DDU indirdim DDU ile komple sildim bilgisayardan 341.95 sürümünü kayıtlar dahil ardından Driver Booster ile tüm sürücüleri güncelledim son olarak 341.96 sürümünü yükledim kurulum başarıyla tamamlandı herşeyi kurdu physx, GeForce Exeperince dahil son 2-3 saattir hiçbir şey yoktu tamam çözdüm galiba bu sefer oldu dedim.

5 DK önce Lig TV'den Galatasaray Akhisar maç özetini izlerken tekrar başladı aynı hatayı vermeye bulduğum her yolu denedim fakat sıkıntım hala devam ediyor.

Sizce bu hatanın nedeni ne olabilir ? Denemediğim bir yol bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı