GT 420 en fazla %8 kullanılıyor

Tuğberk7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Eski günlerin hatrına Need for Speed Underground 2 ve Need for Speed Most Wanted oynamak istedim. Ancak oyunlarda 5 FPS alıyordum. Daha sonra ekran kartımın kullanımına baktım ve oyun içindeyken %8'ini kullanıyordu. Bilgisayarım çok iyi olmasa da bu oyunları çok rahat oynayabilecek bir bilgisayar. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8200
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 420 2 GB
  • RAM: 3GB DDR2

Son düzenleyen: Moderatör:
3 GB RAM ile Windows 10 mu kullanıyorsunuz? RAM darboğazı var.
Daha önce Windows 10 kullanırken bu sistemde oyunları oynuyordum. Pes 2017 yi orta ayarlarda minimum 65FPS ile oynuyordum. Artık 20 lere kadar düşüyor ve NFS oyunlarında 5 in üstünü göremiyorum hatta Most Wanted da 1FPS yi bile gördüm RAM ile alakalı olduğunu sanmıyorum ama başka bir şey yoksa tek seçenek bu gibi görünüyor

Daha önce Windows 10 kullanırken bu sistemde oyunları oynuyordum. PES 2017'yi orta ayarlarda minimum 65FPS ile oynuyordum. Artık 20'lere kadar düşüyor ve NFS oyunlarında 5'in üstünü göremiyorum hatta Most Wanted da 1FPS'yi bile gördüm RAM ile alakalı olduğunu sanmıyorum ama başka bir şey yoksa tek seçenek bu gibi görünüyor

PES 2017 çok RAM kullanan bir oyun değil, hem eskiden Windows bu kadar RAM yemiyordu. Başka bir neden olamaz.

Windows 10 da oynamıştım bunları o FPS ler Windows 10 da ki FPS ler yani. Eğer güncelleme öcesi Windows 10 dan bahsediyorsan o zaman hak veririm ancak dediğim gibi o FPS leri de Windows 10 da almıştım bu sistemle

Geri
Yukarı