Çözüldü GT 420 overclock yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tunahanyrd

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ben ASUS GT 420 kullanıcısıyım PUBG Lite oynarken 35-40 FPS civarı alıyorum aynı karttan arkadaşımda da var o OC yapmış ve değeri 2000 MHz civarına çıkarınca PUBG Steam sürümünde 120 FPS almış bu değere çıkarmak zararlı değil mi? Ya da sadece oyun oynarken mi artırmalıyim? Bir de ASUS GPU Tweaker 2 üzerinden ekran kartımın sıcaklığını göremiyorum biraz uzun bir konu oldu, okuyan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski bilgisayarımda o ekran kartı mevcut hala da çalışır. PUBG Lite zar zor oynatırken Steam PUBG açsa dua edersin. Arkadaşın sallayarak uzaya çıkmış resmen.
...arkadaşımda da var o OC yapmış ve değeri 2000 MHz civarına çıkarınca PUBG Steam sürümünde 120 FPS almış...
Arkadaşınız biraz sallamış gibi, bu tür bir beklentiniz olmasın.

Eski bilgisayarımda o ekran kartı mevcut hala da çalışır. PUBG Lite zar zor oynatırken Steam PUBG açsa dua edersin. Arkadaşın sallayarak uzaya çıkmış resmen.

Çözüm
Ben ASUS GT 420 kullanıcısıyım PUBG Lite oynarken 35-40 FPS civarı alıyorum aynı karttan arkadaşımda da var o OC yapmış ve değeri 2000 MHz civarına çıkarınca PUBG Steam sürümünde 120 FPS almış bu değere çıkarmak zararlı değil mi? Ya da sadece oyun oynarken mi artırmalıyim? Bir de ASUS GPU tweaker 2 üzerinden ekran kartımın sıcaklığını göremiyorum biraz uzun bir konu oldu, okuyan herkese teşekkürler.

2000 MHz yaparsanız bilgisayar direk kapanır muhtemelen ekran kartını yakarsınız o kart Steam PUBG açamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı