GT 430 Valorant FPS düşmesi

Penaldo

Decapat
Merhaba. Valorant'da aşağıdaki sistemle ilk 10 raunt drop yiyen bir arkadaşım var(sonrasında düzeliyor). Sistem gereksinimlerine bakılırsa oyunu sorunsuz oynatması gerekiyor ama çok fazla drop yiyor. Sizce sorun neden olabilir? Sadece Valorant'ta oluyor.

Sistem:
  • 4GB RAM
  • i3 540 işlemci
  • GT430 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:

karaliovski

Picopat
RAM kaynaklı drop 8 GB yaparsa düzelir diye umuyorum, aynı şekil bende yaşadığımdan dolayı bence ram kaynaklı.

RexorX

Picopat
Merhaba. Valorant'da aşağıdaki sistemle ilk 10 raunt drop yiyen bir arkadaşım var(sonrasında düzeliyor). Sistem gereksinimlerine bakılırsa oyunu sorunsuz oynatması gerekiyor ama çok fazla drop yiyor. Sizce sorun neden olabilir? Sadece Valorant'ta oluyor.

Sistem:
  • 4 GB RAM.
  • i3 540 işlemci.
  • GT430 ekran kartı.

Bana aynısı CS de oluyor o yüzden önce oynayacağım haritayı botlarla alistirma da giriyorum 6 7 el attıktan sonra bilgisayar kendine geliyor, Valorant'ı bilmiyorum bilgisayarım kaldırmıyor öyle bir seçeneğiniz varsa yapın ama bu sistemde o droplar gayet normal oynayabildiğinize şükür edin.

methz

Decipat
Yer
Ascent
Bana aynısı CS de oluyor o yüzden önce oynayacağım haritayı botlarla alistirma da giriyorum 6 7 el attıktan sonra bilgisayar kendine geliyor, Valorant'ı bilmiyorum bilgisayarım kaldırmıyor öyle bir seçeneğiniz varsa yapın ama bu sistemde o droplar gayet normal oynayabildiğinize şükür edin.
Konuyla alakasiz ama pp'niz ne acaba?

methz

Decipat
Yer
Ascent

Dosya Ekleri

• 411164.png
    411164.png
    147,1 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Yukarı