GT 520M ve i5 2430 Sistemde hangi oyunlar oynanabilir?

İşletim sistemi
Windows 10
Ve ayarlara girdiğimde ztn intel hd graphics 3000 ile açtığını söylüyor.Ne kadar uğraşsamda onu gt 520m yapamadım.
GT 520M driverınızın kurulu olduğuna dair emin misiniz? Eğer güncellemediyseniz veya kurmadıysanız burdan kurun.
Win 10 64 bit için:
Win 7 için:

GT 520M driverınızın kurulu olduğuna dair emin misiniz? Eğer güncellemediyseniz veya kurmadıysanız burdan kurun.
Win 10 64 bit için:
Win 7 için:
Evet indirdim geforce experience. Ama giriş yapamadım bir türlü. Gmail diyorum hata veriyor. Facebook diyorum yine hata veriyor. O yüzden boşa duruyor şuan.

Win 10 64 bit için:
Win 7 için:
Burdan gt 520mi seçip indirdim.

Evet indirdim geforce experience. Ama giriş yapamadım bir türlü. Gmail diyorum hata veriyor. Facebook diyorum yine hata veriyor. O yüzden boşa duruyor şuan.
Nvidia Denetim Masası'nda şöyle bir ayar var mı hocam?
1685283301352.png

Varsa onu tikleyin.
1685283373489.png

Ardından ise oyuna sağ tık yapıp grafik işlemciyle çalıştır > Yüksek performanslı Nvidia İşlemcisi seçin.

2. Fotoğrafı denemiştim. Bir işe yaramamıştı. Akşam ilk fotoğrafı denesem olur mu? Çünkü laptop yanımda değil şuan.

Teşekkürler. Bide attığınız ilk fotoğraftaki 3.kırmızı altyazıdaki yerde bende nvidia gpu yazmıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
1685283856341.png

Şöyledir hocam o zaman. Bu şu anlama geliyor işlemcinin içindeki HD graphics'i kullanıyor oyunu çalıştırmak için. Ayrıca MSI Afterburner ile sıcaklıkları kontrol etmeyi unutmayın.

Yok öyle de değil yüksek performanslı nvidia diye bişeyler yazıyordu.Akşam bakarım msi afterburnere.Bide sağolun ilgilendiğiniz için.

Eki Görüntüle 1797417
Şöyledir hocam o zaman. Bu şu anlama geliyor işlemcinin içindeki HD graphics'i kullanıyor oyunu çalıştırmak için. Ayrıca MSI Afterburner ile sıcaklıkları kontrol etmeyi unutmayın.
Tekrardan merhaba.Bilgisayarım çalışmıyordu da o yüzden cevap verememiştim. Şimdi çalıştı. Gönderdiğiniz sürücüyü indiriyorum.

Yok öyle de değil yüksek performanslı nvidia diye bişeyler yazıyordu.Akşam bakarım msi afterburnere.Bide sağolun ilgilendiğiniz için.

Tekrardan merhaba.Bilgisayarım çalışmıyordu da o yüzden cevap verememiştim. Şimdi çalıştı. Gönderdiğiniz sürücüyü indiriyorum.
Abi indirdim sürücüyü. Kurarken %90a geldi. Kurmak için çift tıkladığımdan beri fan baya çok sesli çalıştı. %90da çok ısındığı için kapandı. Bilgisayar 3 yıldır bende sadece fanı temizlendi başka bakım yapılmadı. Bilgisayarın modeli Casper A15HE.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı