GT 520MX sistem Valorant'ta kaç FPS verir?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önceden Valorant'ı PC kaldırır mı denedim ancak sonuçları görünce bir daha denemiyeceğim dedim ancak Valorant oynamam lazım. Arkadaşlar hep oynuyor sende oynasana diyorlar ve ben hep PC kötü kaldırmıyor demekten bıktım. Artık bu oyunu oynamam lazım. HDD'de badsector var. İşlemci ile ekran kartı kafayı yediler 11 senedir bakımları yapılmadığı için masaüstünde geerken bile 80 derecelere çıkıyor. Oyuna girdiğimde aşırı ısınıyor. 100 dereceyi geçiyor. Isındığı için 0.79 GHz de çalışıyor oyunda bayağı bir kasıyor CoD 1 gibi bir oyunda 15 FPS oynuyorum. Kısacası PC kafayı yedi zar zor derslere giriyorum. Ben bu bilgisayara 2 GB RAM takviyesi yapsam ve bilgisayarcıya götürsem temizlese termal macun değişimi yapsa Valorant'ta kaç FPS alırım(20-25 FPS yeterli)
Sistem.
i5 2450M.
GT 520MX.
4 GB DDR3 1333 MHz RAM.
1 TB HDD.
Not.
Şu an SSD alacak durumuz yok lütfen SSD al demeyin.

knk 60fps rahat alırsın :D tabiki youtubedan vıdeosu vardı pc hızlandırma ıcın vıdeolar var ve Ghz ni maks ghz ye ayarlamak ıcın youtubdakı bırı vardı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Peki 6 GB de kaç verir 40 falan verir mi?

Masaüstü olsa yapardım ancak Laptop
Laptop bakımı da yapabilirsin kendi başına.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda anlatıyor. Eğer 6gb ram yapıcaksan hiç Valorant'a girme 40fps kurtarmaz. Rekabetçi bir oyunda minimum 60 fps gerekiyor. Ama bence şansını dene temizleyip, termal macunu falan yenile.

Yeni konular

Geri
Yukarı