GT 540M ekran kartı sürücü yükleyince hata veriyor

uygarbas06

Hectopat
1616968770582.png

Ekran kartım aygıt yöneticisinde sıkıntılı gözüküyor. Driver yüklemeye çalışıyorum hata veriyor.
Yanmış olabilir mi? Ya da reballing işlemi ile düzeltilebilir mi? Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 946051

Ekran kartım aygıt yöneticisinde sıkıntılı gözüküyor. Driver yüklemeye çalışıyorum hata veriyor.
Yanmış olabilir mi? Ya da reballing işlemi ile düzeltilebilir mi? Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız sevinirim.
Hocam sağ tıklayıp özellikler bölümünü buraya görsel olarak ekleyin. Sürücülerinizi aşağıdaki linkten sisteminize uygun şekilde (Windows sürümü ve bit) seçip yükleyin.

Geçmiş olsun. Reballing sesleri duyuluyor. Aygıt Yöneticisi'nde "Windows bu aygıtı hata verdiği için durdurdu. (Kod: 43)" tarzı bir şeyler yazıyorsa sana reballing teşhisini koyabilirim. Ama 2-3 ay sonra aynı şeyi yapacaktır yine.

Geçmiş olsun. Reballing sesleri duyuluyor. Aygıt yöneticisi'nde "Windows bu aygıtı hata verdiği için durdurdu. (kod: 43)" tarzı bir şeyler yazıyorsa sana reballing teşhisini koyabilirim. Ama 2-3 ay sonra aynı şeyi yapacaktır yine.

Öyle bir hata almadım fakat driverı yüklerken yeniden başlatmamı istiyor yeniden başlatınca da hiçbir şey olmamış gibi kalıyor bilgisayar.

Öyle bir hata almadım fakat driverı yüklerken yeniden başlatmamı istiyor yeniden başlatınca da hiçbir şey olmamış gibi kalıyor bilgisayar.
Ünlem işareti çıktığına göre öyle bir hata alıyorsun dostum. Aygıt Yöneticisi>GT 540M'in üzerine çift tıkla>Ayrıntılar yolunu izlemen lazım diye hatırlıyorum. Bahsettiğim hata kodunu büyük ihtimal öyle göreceksin.

Ünlem işareti çıktığına göre öyle bir hata alıyorsun dostum. Aygıt yöneticisi>gt 540M'in üzerine çift tıkla>ayrıntılar yolunu izlemen lazım diye hatırlıyorum. Bahsettiğim hata kodunu büyük ihtimal öyle göreceksin.

1617036211242.png

Bu mudur hocam.
Aygıt yöneticisinden dediğim bölümü eklerseniz yardımcı olabiliriz. Konuya gelen mesajları okuyun lütfen.

Hocam aynı siteden yüklerken hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı