GT 610M için Oyun Tavsiyesi

78501

Kilopat
Makaleler
5
Ramazan dolayısıyla vakit geçirmek için oyun arıyorum. Öyle süper kahramanlı, uçmalı kaçmalı oyunlar değil de, daha çok FPS, silah, simülasyon oyunlarını seviyorum. Șu an aklımdaki oyun Tomb Raider, Half Life ve Mount and Blade. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Teșekkürler.
Bilgisayarımın özellikleri;
ASUS K53SD, GT 610M 6 GB DDR3 1333 MHz RAM, 1 TB 5400 RPM HDD, Windows 10 Home.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramazan dolayısıyla vakit geçirmek için oyun arıyorum. Öyle süper kahramanlı, uçmalı kaçmalı oyunlar değil de, daha çok FPS, silah, simülasyon oyunlarını seviyorum. Șu an aklımdaki oyun Tomb Raider, Half Life ve Mount and Blade. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Teșekkürler.
Bilgisayarımın özellikleri;
ASUS K53SD, GT 610M 6 GB DDR3 1333 MHz RAM, 1 TB 5400 RPM HDD, Windows 10 Home.
Mount and blade, Dying Light, Crysis 2, Mafia 2 bunları önerebilirim gerçekten eğlenceli oyunlar.

Youtube'ye "610M gaming" yazıp aratırsan hangi oyunları kaldırdığını görebilirsin. Mesela bu kanalda senin cihazın Intel Core I3 işlemcili modeliyle oyun testleri varmış. Açıklama kısmında without recording yazan FPS değerlerine bakabilirsin.
UltimateGamer320
Yani GTA V, Sleeping Dogs, Mafia 2 gibi oyunlar en düşük ayarda 30 FPS civarı oynanabiliniyormuş. Tabi GTA V'i korsan olarak ilk sürümünü oynarsan oyunda donmalar yaşarsın. Strateji oyunları hoşuna gidiyorsa Türkçe yama ile Civilization V oynamanı tavsiye ederim.

GTA V
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sleeping Dogs
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mafia 2

Mafia 2, GTA 4, Half Life 2'yi bitirdim. 18 Wheels of Steel Haulin hoșuma gitmiyor. GTA 5 hariç tüm önerilerinizi oynayacağım. Çünkü GTA 5 hoşuma gitmiyor. Hala önerilerinizi alabilirim. Herkese teşekkürler.

Mafia 2, GTA 4, Half Life 2'yi bitirdim. 18 Wheels of Steel Haulin hoșuma gitmiyor. GTA 5 hariç tüm önerilerinizi oynayacağım. Çünkü GTA 5 hoşuma gitmiyor. Hala önerilerinizi alabilirim. Herkese teşekkürler.
Bioshock 1-2
Bioshock Infınıte
Far Cry 3
Dishonored
Skyrim
COD 1-2-4-5-6-7-8-9-10
Black Ops 2 (COD 9) hariç listedeki bütün oyunların Türkçe yaması mevcut.

Teşekkürler. Skyrim'i oynamayı zaten düşünüyordum. CoD 9'u zaten kaldıracağını sanmıyorum. Hepsini oynamayı deneyeceğim.

Teşekkürler. Skyrim'i oynamayı zaten düşünüyordum. CoD 9'u zaten kaldıracağını sanmıyorum. Hepsini oynamayı deneyeceğim.
COD 9 ve COD 10'u sorunsuz kaldırıyormuş.

Buradaki videodaki kişinin cihazında pentium işlemci olmasına rağmen yine de oynanılıyor:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı