GT 630 overclock ayarları kendi kendine düşüyor

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Merhabar, ben MSI Afterburner üzerinden GT 630 ekran kartıma overclock yaptım. O ekran kartı çöp yenisini al gibi şeyler demeyip konuya elinizden geldiğince yardım etmenizi diliyorum. Overclock yapdığımda buraya hemen resimi ekliyeyim.
Sorunu biraz saçma bir biçimde anlatmış olabilirim ama sorun bu gördüğünüz gibi Core clock normal seviyesinde Memory clocku ise 140 arttırdım çok arttırdığımı düşünmüyorum ama neyse normal, normal oyun oynarken ya da video izlerken bu ayarlar birden düşüyor. Bunun sebebi nedir, nasıl bu problemi çözerim?

resim_2021-01-26_224839.png

Her kartta ihtiyaca bağlı veya ısıdan dolayı düşüşler mevcut. Vermiş olduğun bilgiler çok eksik, oyun içi uzun süreli değerlerini paylaş.

Örnek verim Tomb Raider oynarken birden donmalar geliyor ve 405 324 oluyor overclock değerleri bu GeForce 210'dan bile daha kötü değerler acaba ısınmadan mı diğcemde normal boşta Google'dayken 40'larda derecesi Google'da değilken bile 40 da ve 1 2 saat sonra sadece video izlememe rağmen birden çat diye bu değerler düşüyor ve bu da aşırı sinir bozucu bir şey sanki Win 10u 1 GB RAM ile kullanmaya çalışıyormuşum gibi aşırı donma oluyor sistemde ve format atsamda geçmedi yani bir trojan vs. yok.
Her kartta ihtiyaca bağlı veya ısıdan dolayı düşüşler mevcut. Vermiş olduğun bilgiler çok eksik, oyun içi uzun süreli değerlerini paylaş.

Örnek verim Tomb Raider oynarken birden donmalar geliyor ve 405 324 oluyor overclock değerleri bu GeForce 210'dan bile daha kötü değerler acaba ısınmadan mı diğcemde normal boşta Google'dayken 40'larda derecesi Google'da değilken bile 40 da ve 1 2 saat sonra sadece video izlememe rağmen birden çat diye bu değerler düşüyor ve bu da aşırı sinir bozucu bir şey sanki Win 10u 1 GB RAM ile kullanmaya çalışıyormuşum gibi aşırı donma oluyor sistemde ve format atsamda geçmedi yani bir trojan vs. yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı