GT 630 Oyun Testleri

• Konuyu başlatan omy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 6B
KART SATILIKTIR! - https://www.technopat.net/forum/bil...zotac-nvidia-geforce-gt-630-a.html#post245152

Herkese selamlar. Canım sıkıldı, ben de GT 630 ile birkaç oyun testi yapayım dedim. Aslında birkaç oyun değil, 1 oyun ancak istediğiniz oyunları da yaparım, merak etmeyin. Eğer merak ettiğiniz bir oyun var ise, elinizi biraz çabuk tutun çünkü kartı değiştirmeyi düşünüyorum. Aldığım ekran kartı ile de, oyun testlerini devam ettireceğim.

Sistem Özellikleri
i7-4770K
ASUS Maximus VI Hero
GSkill Sniper 8GB (2x4)
Western Digital Caviar Blue 1TB
Xigmatek Talon + Xigmatek Vector-S 750W 80+ Silver PSU

wG5pcOy.gif

Testler:

Battlefield 3 (1440x900)
Ayarlar Custom ve her özellik Low'da

IZELK0p.png

Counter-Strike: Global Offensive (1440x900)
Ayarlar: Evrensel Gölge Kalitesi: Yüksek - Doku detayı: Yüksek - Efekt detayı: Yüksek - Shader detayı: Yüksek - Çoklu CPU kullanımı: Etkin - Keskinliği yumuşatma modu: Yok - Doku filtreleme modu: İki doğrusal süzme - FXAA keskinliği yumuşatma: Etkin - Dikey eşitleme: Devre dışı - Hareket izi: Devre dışı

WPCScpf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun belirtirseniz, satın alıp test yapmaya çalışırım. Yorumlarınız için sağolun.

* Counter-Strike: Global Offensive test sonucu eklenmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntıdan koyma isteği duydum. :D Zaten yeni ekran kartı alınca bunu satarken işime yarayabilir. :cool:

Konunun adını "Bakkal omy'den GT630 Oyun Testleri" mi yapsam ne. :D

Evet ... Şimdi bize BF4'te "Full" Ayarlarda 60 FPS alıyorum diyen arkadaşlara güzel kanıt olmuş. :D Şimdi ne deseler de yemeyeceğiz. ( Gerçi yemiyoruz o ayrı konu da ) Artık elimizde gerçek kanıtlar var ve hiç şansları yok :)

Evet ... Şimdi bize BF4'te "Full" Ayarlarda 60 FPS alıyorum diyen arkadaşlara güzel kanıt olmuş. :D Şimdi ne deseler de yemeyeceğiz. ( Gerçi yemiyoruz o ayrı konu da ) Artık elimizde gerçek kanıtlar var ve hiç şansları yok :)
Heyt! Getirin o sıpayı buraya!

Hocam bunlar yalan peşindeler, ben BF4'ü bırak, en yüksek ayarları bırak, BF3'te en düşük ayarlarda 60 fps alamıyorum. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı