GT 630 Sistem Upgrade

safacang

Kilopat
Daha fazla  
Beyler ben bilgisayarı yeniliyeceğim ama bu olay şubattan önce olmaz alcağım bilgisayarda bu ACER NX.M9VEY.002 17,3 Core i7 4702MQ 2,2 GHz 16GB 1 TB GeForce GT 750M 4GB Notebook. Ben o zamana kadar bi 500 600 lira kadar ücretle en azından bi pes 12 13 oynamak istiyorum. Alcağım şeyler öyle 8 gb 2 gb falan değil ucuz olarak bimekste buldum .

Alcağım bellek: Kingston 4 GB 1600 MHz DDR3 CL11 Notebook RAM Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks
Alcağım ekran kartı:Zotac GT630 GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks
Alcağım hdd:WD 2.5" 750GB Scorpio Black 7200Rpm Sata 3.0 16MB Cache Notebook Disk Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks sizce bu mümkün mü ?

mxm.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kötü bir upgrade yapmışsınız. Galiba siz notebook kullanıyorsunuz. Notebook'a masaüstü ekran kartı takmaya çalışıcaksınız ? Monster abra V1.2'ye bir bak.

Her şey yanlış. Alacağın bilgisayar da yanlış yapacağın upgrade de yanlış. Bütçeni belirtirsen doğru düzgün bir öneride bulunuruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı