GT 640, HD 6670 ya da HD 6850?

• Konuyu başlatan Oulcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 3B
O

Oulcan

Ziyaretçi
İnidirimler de başlamışken bir ekran kartı almak istiyorum. Bu ekran kartı Battlefield 3'ü (Multiplayer) Medium ayarlarda oynatmasını istiyorum.

PC'min özellikleri;

• Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz
  • 2 Gb Ram
  • Win 7 Ultimate(x32) İşletim Sistemi (Ancak Ekran kartını aldıktan sonra Win8'e geçiş yapacağım)
  • HD6510 Ekran kartı
  • Anakartım PCIE x16 desteklidir.
  • Güç Kaynağım 350 W

Benim aklımda birkaç ekran kartı var. Başka önerilerde bulunursanız fiyat aralığım 150-260 TL.

VATAN COMPUTER - ZOTAC - GT640 Synergy GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Ekran Kartı

VATAN COMPUTER - ASUS - HD6670 GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı - Ekran Kartı

Eğer bunlar yetmez derseniz;

VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD6850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı - Ekran Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatta o bile kurtarmayabilir diye düşünüyorum. Benim eski 9800 GT ekran kartlı PC'mi 350 Watt kurtarmamıştı.

Asus HD 6670 Battlefield 3'ü Medıum ayarlarda oynatmaya yeter mi? Yeterse Bugün ya da yarın almaya gideceğim ?

Hayır çıkmaz, buna hala kafayı takanlar kaldı mı ki yav? Böyle bir şey yok arkadaşlar kaç kere cevaplandı. :D

Uyumlu çalışır, hatta ap aynı performans verir.

PCI 3.0 teknolojinin resmen bizi kandırması, boşu boşuna çıkmış olan bir teknoloji adamların gözünü boyama ve daha fazla kar etme amacı gütmelerinden çıkmış bir teknoloji.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı