GT 710 bilgisayar kaç TL eder?

• Konuyu başlatan Lyviq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
O işlemci 600 lira olsun gelin beni...
Anakart masrafı yapmak istemeyen insan alır ki i5 6. nesil dediğimiz işlemci günümüzde düşündüğünüz kadar yetersiz bir işlemci değil. Bakmayın açıklama yapma gereğini size duyduğum arzudan yana yapmadım. Böyle bir işlemciye ne kadar vermek istersiniz? 200? 300?

Anakart masrafı yapmak istemeyen insan alır ki i5 6. nesil dediğimiz işlemci günümüzde düşündüğünüz kadar yetersiz bir işlemci değil. Bakmayın açıklama yapma gereğini size duyduğum arzudan yana yapmadım. Böyle bir işlemciye ne kadar vermek istersiniz? 200? 300?
400 lira veririm max. Çünkü adam kullanmış, ikinci ele düşüyor. Sıfır gibi muamele edemeyiz.

400 lira veririm max. Çünkü adam kullanmış, ikinci ele düşüyor. Sıfır gibi muamele edemeyiz.
Kimse zaten sıfır fiyatına düşünmüyor ki. 400 TL civarlarına i3 6100, i3 6098P tipi işlemciler satılıyor. Dip fiyat yapmaya gerek yok kusura bakmayın.

200 TL fiyata bulursanız beni etiketleyin bende alıp yükseltme yapayım. Üstüne bir adet yedek alayım dursun köşede. Bu tarz ticaret yönetimi ile size bol şans daha fazla açıklama gereği duymuyorum size.
Eski işlemci olduğu için bulunmuyor maalesef.

Eski olduğu için değil 200-400 TL'den fazla ettiği için bulamıyor olabilir misiniz? Totalde 4.5 5 senelik bir işlemci ve hala (sıfır alacak kadar olmasa da) kullanılabilecek bir işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı