GT 710 oyunlarda nasıl performans verir?

Anıl 97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncellikle herkese merhaba. Şu an kullandığım PC'de NVIDIA MX100 var. Çok kötü ekran kartı ve NVIDIA GT710 almaya karar verdim. CS:GO LoL gibi FPS MOBA oyunları oynayan birisiyim. Sizce performans artırır mı ve işlemcim ile uyuşur mu? İşlemcim i5 3.20 GHz 10.nesil.

Öncellikle herkese merhaba. Şu an kullandığım PC'de NVIDIA MX100 var. Çok kötü ekran kartı ve NVIDIA GT710 almaya karar verdim. CS:GO LoL gibi FPS MOBA oyunları oynayan birisiyim. Sizce performans artırır mı ve işlemcim ile uyuşur mu? İşlemcim i5 3.20 GHz 10.nesil.

i5 10.nesil işlemcin var ve o ekran kartınımı alacaksın? Alma bütçen nedir önerelim.

İşlemcideki UHD grafik birimi bile GT 710 karttan iyi olabilir :D
Alınmasını önermem.

Laptop mu masaüstü mü? Yoksa Turbox mu 😞 GT710 MX100'den bile kötü aldığına değmez HD Graphics' den farkı yok sadece görüntü almak için takılır başka bir şeye yaramaz.

Geri
Yukarı