GT 710 satılır mı?

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
Elimde 2. el bir GT710 var kart temiz durumda ve 2 GB'lık versiyon i5 M520 ve 8 GB RAM ile Valorant oynatan bir kart GTA 5 açıyor ancak fansız giriş seviyesi bir kart MSI Afterburner ile tam uyumlu overclock yapılıyor kart sağlam fiyatları hakkında net bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    266,1 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
RAM'den paylaşılıyor diye ''bu ekran kartı 6 GB'tır'' diye bir şey yok. Zaten 2 GB VRAM'li bir oyunu bile akıcı bir şekilde işleyemez bu ekran kartı. Sahibinden gibi sitelere bakarak ikinci el fiyatlarına yakın bir fiyat koyabilirsin.
araştırdım haklısınız yorumu düzelticem paylaşımlı kartlar tam bir baş belası ve şunuda belirteyi ne letgoda ne sahibindende ben 1tane bile gt710 2gblık bulamadım

RAM'den paylaşılıyor diye ''bu ekran kartı 6 GB'tır'' diye bir şey yok. Zaten 2 GB VRAM tüketen bir oyunu bile akıcı bir şekilde işleyemez bu ekran kartı. Sahibinden gibi sitelere bakarak ikinci el fiyatlarına yakın bir fiyat koyabilirsin.
ayrıca benim korkum bu devirde insanların hiç ilanda göremeyip saçma sapan fiyatlar teklif etmesi kafamda net bir fiyat oluşmalı zaten bilgisayarcıya..... (bilgisayarcı konusuna girmeyelim bile fiyat olarak)

araştırdım haklısınız yorumu düzelticem paylaşımlı kartlar tam bir baş belası ve şunuda belirteyi ne letgoda ne sahibindende ben 1tane bile gt710 2gblık bulamadım
500 TL'ye ilana koyabilirsiniz.

Gerçekten son 2-3 yılda ekonomi berbat bir hal aldı. Bu beş para etmez kartların 2.eli bile 500-600 TL olmuş. Allah yardımcımız olsun.

500 TL'ye ilana koyabilirsiniz.

Gerçekten son 2-3 yılda ekonomi berbat bir hal aldı. Bu beş para etmez kartların 2.eli bile 500-600 TL olmuş. Allah yardımcımız olsun.
eyw aklımdakine yakın bir fiyattı ama işin korkuncu bu çöp kart bile bu fiyatayken ben doğru düzgün bir karta ne kadar fiyata sahip olabileceğimki daha doğrusu olabilecekmiyim Bu ekonomi nereye gidiyor

eyw aklımdakine yakın bir fiyattı ama işin korkuncu bu çöp kart bile bu fiyatayken ben doğru düzgün bir karta ne kadar fiyata sahip olabileceğimki daha doğrusu olabilecekmiyim Bu ekonomi nereye gidiyor
Sistem bilgilerinizi ve yaklaşık bütçenizi söylerseniz vereceğiniz paranın karşılığında alabileceğiniz en iyi ekran kartını önermeye çalışırım. :)

Elimde 2. el bir GT710 var kart temiz durumda ve 2 GB'lık versiyon i5 M520 ve 8 GB RAM ile Valorant oynatan bir kart GTA 5 açıyor ancak fansız giriş seviyesi bir kart MSI Afterburner ile tam uyumlu overclock yapılıyor kart sağlam fiyatları hakkında net bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim hocam.
Bu kartın aynısını 200 liraya satan birini görmüştüm sarı sitede hocam. Siz 300 liraya satın.

Yeni konular

Geri
Yukarı