Çözüldü GT 720M "Nvidia sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatihxd53

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 2 gündür ortaya çıkan bir sorunum var. Durduk yere FPS düşüşü yaşadım, Nvidia denetim masası falan açılmıyordu. Aygıt yöneticisinden bakınca Nvidia 720M CPU'm gözükmüyordu, ben de baştan Lenovo'nun sitesinden sorunsuz yükledim.
Nvidia driver sitesinden de güncel driver indirdim ama kurarken "Nvidia sürücüsü uygun grafik donanımını bulamadı" dedi. Bir türlü çözemedim. DDU ile temizleyerek de kurdum gene olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Ben DDU isimli program ile NVIDIA donanımlarını temizledim. Sonra da Lenovo için güncel driver yükleyen bir program buldum, o hepsini yükledi düzeldi.

Sorun çözüldü mü? Aynı hatayı bende alıyorum, aynı model ekran kartım var. Çözüldüyse nasıl çözdün?

Programın adı Driverldentifer imiş.
Ben DDU isimli program ile NVIDIA donanımlarını temizledim. Sonra da Lenovo için güncel driver yükleyen bir program buldum, o hepsini yükledi düzeldi.

Sorun çözüldü mü? Aynı hatayı bende alıyorum, aynı model ekran kartım var. Çözüldüyse nasıl çözdün?

Programın adı Driverldentifer imiş.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı