Çözüldü GT 720M sistem GTA IV'te donma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Ben daha dün GTA 4'ü indirdim. İlk başta her şey iyiydi ama sonra oyun takılıp durmaya başladı. 5 saniyede bir durmaya başladı, sistemim yetiyor. Sistem gereksinimlerim:
  • Nvidia GeForce 720M 2 GB
  • 8 GB RAM DDR3
  • Intel i5

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm. 1070 güncellenmesinde sorun var. 1060 versiyonunda kaldım ben. Yardım eden herkese teşekkür ederim. İyi günler, iyi oyunlar dilerim.
[Çözüldü] Arkadaşlar bende 1070 sürümünde sorun varmış. Bir alt sürüme yani 1060 sürümüne geçince oyun düzgünce çalışmaya başladı. Konu Kilit.
Herkese merhabalar. Ben daha dün GTA 4'ü indirdim. İlk başta her şey iyiydi ama sonra oyun takılıp durmaya başladı. 5 saniyede bir durmaya başladı, sistemim yetiyor. Sistem gereksinimlerim:
  • Nvidia GeForce 720M 2 GB
  • 8 GB RAM DDR3
  • Intel i5
Hocam GTA IV optimizasyonu berbat, dengesiz bir oyun. Ayarları düşürmeyi dene.

Oyunu açarken sağ tıkla ordan uyumluluk modundan tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini kaldır.
Onuda denedim olmadı. Şimdi oyunu sildim. En son güncellemeyi yaptığım zaman oldu bu olay şimdi o güncellemeden önceki sürüme geçicem bakalım çözülecek mi ?

Farkındaysan orjinalde de bu sorun var. Korsan sürümünde de korsanda bu çözüm işe yararsa orjinalde de işe yarar. İsterseniz şimdi alam GTA 4'ü gine aynı hatayı verir.
Senden daha kötü bir ekran kartı olan R5 M230 kullanıyorum. Nvidia optimus'u düzgün ayarlamadın veya Games for Windows Live kısmında sıkıntı var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı