GT 730, 2 GB RAM Valorant'ta kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 7
Sen i5 2400 benzeri işlemci ile anakartı değiştir derim. 775 ölü soket. İleride GTX 750 Ti alır sistemi yükseltmiş olursun.

Şu an için Core 2 Quad 9550 işlemci 2 GB RAM+4 GB RAM 400W PSU alsamna kadar performans alırım nasıl bir öneriniz olur.
O sisteme en iyi Quad Q9650 RAM'i 8 GB RAM yaparsanız çok iyi performans alırsınız.

150 TL'ye Corsair 4 GB RAM buldum onu almayı dusuniorum.
O sisteme en iyi Quad Q9650 RAM'i 8 GB RAM yaparsanız çok iyi performans alırsınız.

Bunlar için 250W PSU yeterli olur mu QP650 100W güç cekior benim int Pentium E6700 60W.

Merhaba sistemim ile Valorant oynamak istiyorum ama kaç FPS alırım bilmiyorum. Sistem özeliklerim şöyle.
İşlemci: Intel Pentium E6700 3.20GHz
RAM: 2 GB DDR3 1333MHz.
Ekran kartı: MSI GT 730 2 GB.
250W PSU.
400GB HDD.
Kaç FPS alırım Valorant?
Dene ve gör. Mem Reduct buradan Mem Reduct indir ve oyundan önce ram temizliği yap bu uygulama ile. Sonra oyuna gir. Kasmalar gidebilir. Bir de bir şey soracağım; Windows kaçtasın şu an?

Windows 7 hocam 2 GB RAM'la Windows 10 yapacak kadar da değil.

Dene ve gör. Mem Reduct buradan Mem Reduct indir ve oyundan önce RAM temizliği yap bu uygulama ile. Sonra oyuna gir. Kasmalar gidebilir. Bir de bir şey soracağım; Windows kaçtasın şu an?
Ben Q9550 kullanıyorum 250W kullanıyorum QP650'ye de yeteceğini düşünüyorum.

Tamamdır teşekkürler.
Denedim özel maçta 60 FPS alıyorum ama e skili atonca falan donio normal ölüm kalima falan gormio girme süresine kadra oyun bitio.
Sistemime RAM eklemesi yaptım Windows 10 yaptım LTSC sürümü oyun giriş hızı çok çok değişti TF'lerde 40. 30 bile olior FPS am a normalde boşta gayet güzel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı